LONDÝN - Světoznámá supermodelka Kate Mossová již přestala zvládat boj s poruchami spánku, a tak se rozhodla hledat pomoc na proslulé londýnské klinice.
Devětadvacetiletá Kate, matka roční dcery Lily Grace, zkolabovala po roce náročné práce v modelingu. K tomu všemu se přidaly také problémy ve vztahu s přítelem Jeffersonem Hackem.

"Už jsem to přestala zvládat," řekla modelka ke své hospitalizaci na klinice specializující se na poruchy psychiky.

V rukou expertů z londýnské kliniky na Harley Street se Kate ocitla na doporučení své přítelkyně, herečky Sadie Frostové, která se na klinice také léčila.

"Kate dlouho trpí špatným spánkem. Ona netrpí nespavostí, nebo tak něco, ale nedokáže skloubit práci modelky a zároveň výchovu své dcery, což jí způsobuje psychické problémy," uvedla blízká přítelkyně Mossové. "Kate si myslí, že už došla do takového stádia, že potřebuje odbornou pomoc. U Sadie pomoc odborníků zabrala, a tak se Kate po jejím vzoru rozhodla řadu testů také podstoupit. Věří, že u ní budou stejně úspěšné jako u Sadie. Její uzdravení považuje Kate za fascinující záležitost," dodala.

Jak to nyní bude nyní s Kate a její kariérou modelky vypadat, zda si vezme na nějaký čas dovolenou a v klidu bude vychovávat dceru, není prozatím jasné. Mossová se odmítá před novináři o svých problémech bavit a stejně tak o nich nemluví její mluvčí.   

     
Reklama