60f6d00323949fb.jpg
Foto: Shutterstock

Když v showbusinessu začínáte a lidé vás vnímají jako atraktivní, zpočátku vám to pomáhá. Pokud si lidé začnou myslet, že krása je vaší hlavní doménou, je to najednou na obtíž. Myslím, že ženy jsou v tomto ohledu stejně zatracené. Nemyslím tím jen herečky. Neustále nás posuzují podle toho, jak vypadáme," nechala se slyšet herečka pro The Independent.

Herečka dále uvedla, že lidé nejsou nikdy spokojeni a ona se pod jejich představu krásy opravdu nemůže podepsat. „Vnímají vás jako příliš mladou, příliš starou. Kdy je tedy žena ideální?“ pokládala řečnickou otázku.

Dokonce prozradila, že si z procesu stárnutí nedělá těžkou hlavu, protože je to přirozená věc, která potkává všechny lidi. Navíc mluvila o tom, že člověk může i bez plastických operací vypadat mladší, než ve skutečnosti je.

Herečka, která si nikdy nenechala udělat žádnou plastickou operaci, se také svěřila, že jí vadí, že ji lidé zbytečně stárnutím straší. „Okolí mě začalo znepokojovat kvůli čtyřicítce, když mi bylo 33 let,“ řekla a dodala, že na plastiku nepůjde, protože se bojí, že by to už nebyla ona.

Zdroje informací: The Independent, The Sun, The Indian Express