Tak jako každý měsíc, máme pro vás i v dubnu speciální přílohu. Dubnovým tématem na Ženě-in je Nový domov. A není jen pro ty, co si ho teprve budují.

Jakmile nám do bytu zasvítí první jarní paprsky, s každým to nějak zacloumá. Někdo vymete pavučinu z dříve temného kouta, jiný zkrášluje, někdo mhouří oči a leze ještě dospat za pec. Pro každého máme něco. Čeká vás spousta užitečných rad jak pro výběr bydlení, tak pro jeho renovaci a rekonstrukci. Pro spáče nebudou chybět ani rady a tipy pro zdravý spánek. Ale jestli to bude zrovna za pecí, to se nechte překvapit...

 

Rubrika Dům a byt má pro vás do začátku základní informace pro výběr některých spotřebičů a tipy pro příjemné bydlení.

 

V rubrice Ekologie si přečtete především o možnostech třídění odpadu, a pokud ještě neznáte svou ekostopu, můžete si ji změřit.

 

Tipy na zařízení interiéru nebo informace o chystaných jarních veletrzích najdete v kategorii Rady a tipy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubrika Vaše téma záleží na tom, co nám v měsíci dubnu k tématu Nový domov zašlete. Posílat můžete fotografie nebo dopisy. Na konci měsíce z došlých e-mailů 10 vylosujeme. Jejich autorky od nás získají malý dárek.

 

Patříte-li mezi ty, co s prvními paprsky strkají prstíčky do hlíny a ryjí se v zemi ve snaze splynout s přírodou, máte-li zkrátka zahradu nebo si ji teprve chystáte založit, využijete určitě informace v rubrice Zahrada.

 

Poslední rubrika je věnována zvířatům. Pro toho, kdo chce sobě či členům rodiny poříditi psa, kočku, morče, rybičky, přijde jistě vhod pár užitečných rad. 

 

Každý den tu najdete nové články a velkou soutěž! Tak se přijďte potěšit J.