Máte rádi písničky od skupiny Kašpárek v rohlíku? Zpívají se vaše děti jejich písničky? Vezměte je na koncert!

Máte v sobotu 9.6.2012 volno a chcete si udělat krásný výlet do Řevnic u Prahy? Tady se bude konat od 17.00 další z koncertů Kašpárek v rohlíku! Lesní divadlo je ideálním místem na pěkný burg a rozjezd! Připravte si hlasivky a vyrazte!

Zbrusunová koncertní megašou Ten Halywůd objíždí Kašpárkovu Českou republiku a jedno z jejích prvních zastavení hned po slavný premiéře bude v sobotu 9. června v Lesním divadle v Řevnicích!

KAŠPÁREK V ROHLÍKU: TEN HALYWŮD

Ten Halywůd je v pořadí třetí „celovečerní“ deska bejbypankového projektu pro velké i malé Kašpárek v rohlíku. Tematicky Kašpárek odplouvá louží do světa nekonečných filmových příběhů. Ten Halywůd - to je místo pro malé i velké sny. Tady je možné nevyrůst, čímkoliv se stát, kohokoliv potkat, cokoliv zažít. Stačí jen spustit promítačku vlastní představivosti, občas slézt z plátna a najít odvahu stát se hrdinou. Projdete skrz sci-fi, horor, kovbojku nebo třeba love story společně s Lenkou Dusilovou, Milanem Caisem (Tata bojs), Márdim (Vypsaná fixa), Honzou Kalinou (Sto zvířat), Filipem Nebřenským (Hm...), Ondřejem Pečenkou, Jurou Hradilem (Tata bojs), Jiřím Šponarem, Robertem Nebřenským (Vltava) a v neposlední řadě s dětskými hrdiny. CD seřídili kapitáni zvukových pultů Dušan a Tomáš Neuwerthové.

KAŠPÁREK V ROHLÍKU: TEN HALYWŮD

Vše najdete na http://www.kasparekvlese.cz/

Bejbypankáčové, BACHA! Kdo má pod čepicí, lupne lupeny tady v on-line předprodeji, protože na místě sice budou, ale už jen za 300,- káčé...

Lístky na koncert:
http://www.kasparekvlese.cz/?page=tickets

Reklama