image.pngFoto: Shutterstock.com

Kdo by neznal slavnou zpěvačku pyšnící se pozadím, které opěvuje nejeden muž. Latinskoamerická kráska Jennifer Lopez se také náležitě o svůj poklad stará. Kdykoli vyráží na turné, musí údajně mít po ruce kašmírový toaletní papír a vlastní záchodové prkénko. Mimo to si také potrpí na bílý nábytek.

5c3e68a80dcaeimage.pngFoto: Shutterstock.com

Charismatický zpěvák Bryan Adams má očividně pěkně mlsný a náročný jazýček. Jak si jinak vysvětlit, že na cesty s ním vždy vyráží osobní kuchař a pomocné síly do kuchyně, které využívá pouze pro vlastní potřeby?

5c3e6903480b1image.pngFoto: Shutterstock.com

Katy Perry má oproti Bryanu Adamsovi skromnější požadavky. Vyžaduje „pouze“ stůl plný toho nejlepšího ovoce a obsluhu, která jí vybranou pochutinu na požádání nakrájí na malé kostičky.

JB.jpgFoto: Shutterstock.com

Působí jako neviňátko, ale zdá se, že James Blunt bude pěkný rebel. Hlavně milovník alkoholu. Jeho pokoj připomíná menší bar. Vyžaduje 120 kusů oblíbeného piva, několik lahví kvalitního vína, šampaňského a pořádně silné vodky.  

5c3e6a2160200image.pngFoto: Shutterstock.com

Podle dostupných informací je nejnáročnější hvězdou Mariah Carey. Kromě nejluxusnějšího vybavení pokojů, které hodlá obývat, už nejednou si poručila 20 bílých koťátek a štěňátek. Říkáte si, že je to síla? To není vše. Aby toho nebylo málo, Mariah si objednala i 100 stejně barevných holubů. Mimo to je prý jako člověk opravdu nesnesitelná.

Reklama