I já se připojím k dnešnímu tématu PŘEDSEVZETÍ.

Minulý rok se mně vůbec nic nedařilo. Prostě a jednoduše rok 2005 stál za starou bačkoru. A čím více se blížilo vánoční veselí, tím více se všechno kazilo. Práce, zdraví, partner.

Ještě začátkem uplynulého roku jsem byla plná energie a síly. Měla jsem spoustu zájmů, koníčků, uměla si najít čas pro sebe. Dobře se starala o rodinu. Po pracovní stránce to odsýpalo a směřovalo k nějakému cíli. A nic mně nechybělo.

Zlom nastal někdy na jaře. Marodění, marodění a marodění, v jehož důsledku jsem se vzdala téměř všech koníčků. Poslušně jsem poslouchala všech lékařských rad. Nic se však nelepšilo. Psychika odešla někam do nenávratna. Zato kila navíc přilítla tak rychle, že jsem si pomalu nestíhala kupovat větší a větší oblečení.

Doma se to horšilo, můj nezájem o cokoliv se prohluboval. Deprese střídala depresi. Stále jsem čekala na něco či někoho, kdo příjde a seškrábne mě z té země. Něco, co mě zase postaví na nohy a já budu zase JÁ.

A najednou se to stalo. Přišel!!! Přišel nový rok 2006. A já se rozhodla být šťastná!!!

Lékařům, kteří stále jen spekulovali a zkoušeli na mně všechno možné, jsem oznámila, že UŽ jsem zdravá. Že jsem si naordinovala pohyb, lyže, túry, plavání, užívání si a ještě k tomu spoustu, spoustu spokojenosti a vnitřního štěstí.

Hned v pondělí jsem se přihlásila do břišních tanečků, zašla na kafíčko ke kamarádce, kde jsem mimochodem nebyla snad půl roku. Jo a ve čtvrtek jdu plavat!

Je mi krásně. Cítím se dobře a moc se na ten nový rok těším! Začínám znovu a věřím, že se to povede. Všechny své současné a budoucí vztahy budu brát lehce. Prostě budu šťastná!

Všem tady přeji hodně, hodně štěstíčka a moře, moře zdravíčka.

Milá ženo-in,
vykročila jste do nového roku 2006 pravou nohou. V naší redakci Žena-in Vám fandíme, přejeme Vám hodně sil a věříme, že se Vám to povede!

Možná Vás, tak jako mě, toto předsevzetí povzbudilo a rozhodla jste se také do něčeho pustit. Já už se rozhodla a je mi jedno, že už je 3. ledna. Vnesu do svého života více optimismu a přestanu poslouchat lidi, kteří mě od něčeho odrazují. Jdu do toho! A co Vy? Napište nám.

                                                       redakce@zena-in.cz 
Reklama