karta

Je skvělé mít chápavé kolegy. Ještě skvělejší je, když jsou akční, bezostyšní a rádi vám pomohou i mimo pracoviště tam, kde vaše síly nestačí.

Musím teď odhalit jednu stránku své osobnosti, kterou možná ani neznáte. Co se týče navazování nových vztahů s cizími lidmi, jsem nenapravitelný stydlín. Pokud přede mnou navíc stojí osoba opačného pohlaví, která by dle mého soudu stála za hřích, oněmím. Jestli si vzpomínáte, ve svém článku Miluju nalíčené muže jsem si povzdechla, že se mi nedaří narazit na někoho dle mého vkusu. Odvolávám. :-)

Vím o něm vlastně už dlouho, ale až nedávno jsem si všimla, jak za poslední rok vyrostl do krásy. Jenže co je mi to platné, když jsme se za tuhle dobu dostali jen k „Dobrý den“ a „Na shledanou“? Měla jsem hodně pokusů a při tom posledním jsme se dostali i k „Nemáte drobný?“ „Bohužel ne.“ Jakubovi se při mém vyprávění protočily oči a Míša reagovala pobaveně se slovy: „No vidíš, to už jste skoro před svatbou.“

Nebyli by to ti správní kolegové, aby se nerozhodli vzít věc do vlastních rukou a pomoci. A Jakubovo počínání si určitě přečtete později. Míša se vrhla na tarot. Nejprve jsme si stanovily, co vlastně potřebujeme vědět, a pak se pustily před zraky dalšího osazenstva redakce na výklad.

Má někoho?
„Tak vypadá to, že nemá. Teď tam byl nějaký vztah, ale už se rozešli. Bylo to tam nějaký divoký, nakonec se ale dohodli, že už si přestanou dělat naschvály a budou se snažit spolu vyjít.“

Není na kluky?
„Na kluky není určitě. Ale holky ho teda taky moc neberou. Což ale může být tím rozchodem.“

To už se slova ujal Kuba: „No to je jasný, není na kluky, není na holky. Je na transvestity.“

„No hele… On s nima fakt něco měl do činění. Teď už to není, ale je tam takový černý puntík v minulosti.“

A nechá se pozvat na rande?
„Určitě jo. On bude zvědavej, tak půjde.“

Teď už zbývalo jen vybrat vhodnou taktiku. A opět se potvrdilo, že to, co vypadá nejblběji, bývá nejefektivnější.

„Kdybyste mu volali nebo psali mail, myslel by si, že si z něj děláte srandu. Kdyby tam šla Eva a Kuba fungoval jako dohazovačka, tak by to bylo lepší, ale je tam nějakej problém. Mně se tady jeví jako nejlepší, kdyby Kuba vzal fotky a šel tam sám. Eva se mu bude vyloženě líbit. On bude fakt zvědavej a bude se chtít sejít.“

A jak to celé dopadne?
„Já nevím, jestli bych to měla říkat už teď. To by tě mohlo předem ovlivnit. Mohla by sis to vzít do podvědomí jako fakt a podřídit se tomu,“ varovala Míša. Přesto rozložila karty na stůl, chvíli se do nich dívala. Ale pak je s tajemným úsměvem shrnula do balíčku a surově beze slova odešla.

Míšo, ovlivnila jsi mě stejně! Chápu to tak, že kdyby to mělo skončit happy endem, není problém to říct. Takže tam určitě bylo něco blbého, že jo?

Co myslíte vy? Určitě vám brzy podáme hlášení o dalším vývoji.

Reklama