Týden od 15. února bude svou energií ovlivňovat tarotová karta Rytíř pentaklů (mincí). Ta je symbolem stability, řádu a vytrvalé práce, poctivosti a čestnosti. Jedním z témat je realistický pohled na situaci, definování jasného cíle a pozvolný posun vpřed. Jak se tyto aspekty promítnou do jednotlivých oblastí vašeho života?

Hlavní témata týdne:
stabilita, síla, pracovitost, zisk, vytrvalost, jasný cíl, solidnost, odolnost, praktičnost, zatvrzelost, těžkopádnost, stereotyp

Vztahy

Ve vztazích zavládne klid. Budete mít pocit ukotvení, partnerské stability a solidnosti. Toužíte-li po akci a dobrodružství, nejste na správné adrese. Rytíř pentaklů nabízí stálost, zodpovědnost, ale i občasnou nudu a zkostnatělost. Není flexibilní, nemá rád překvapení, naopak potřebuje jasný plán a vizi. Jste-li živější povahy, milujete nevšednost a potřebujete výzvy, z dlouhodobého hlediska není pro vás takové partnerství šťastné. Preferujete-li naopak jistoty a spolehlivost, nepotřebujete pravidelně cítit adrenalin v žilách a toužíte po klidném soužití bez zbytečných změn, bude vám s Rytířem pentaklů dobře.

Foto: Shutterstock

Práce a finance

Skvělá karta pro finance a práci! Namístě je plánování profesní cesty, možný je i kariérní postup a celkové zlepšení finanční situace. Budování zázemí a jasná pracovní vize. 

Zdraví

Relativní stabilita zavládne také po zdravotní stránce. Jste-li nemocní, váš stav se začne pomalu zlepšovat. Případné komplikace mohou nastat v oblasti pohybového aparátu, citlivější budou kolena. Častější mohou být bolesti zubů a kožní vyrážky, případně se ve větší míře projeví alergie. Celkově však Rytíř pentaklů přeje dobrému zdraví a postupnému uzdravení.

Jak postupovat

Buďte vytrvalí a pracovití. Postupujte zvolna, nečekejte rychlé výsledky. Vyplatí se trpělivost a rozvaha. Pracujte na svých hmotných jistotách, dobře zvažte případné investice. 

Úskalí

Energie této karty s sebou přináší i méně populární záležitosti, kterými jsou nuda a stereotyp, puntičkářství, přílišné lpění na jistotách či neschopnost zariskovat. Rytíř pentaklů je někdy až příliš opatrný, díky tomu občas mine dobrou příležitost. 

Rada na tento týden:
Stůjte si za svým a vytrvejte
Reklama