Čtenářka Rusalka2008 se nám svěřila se svým krátkým příběhem a uvedla mne ve zmatek.  Nejsou dvojčátka jako dvojčátka.

Aby vůbec děti přišly...

Když mi bylo asi 20 let, šla jsem poprvé na prohlídku ke gynekologovi. Tehdy jsem se dověděla, že mám dost malou dělohu a že bych měla mít děti co nejdříve. Docela mě to dostalo, děti jsem si vždycky přála (podle předpovědí z karet jsem měla mít dokonce dvojčata!), ale trošku později...  No a po necelých třech letech přišli na svět Tomášek (3,60 kg) a Nelinka (2,80 kg), byla to největší dvojčátka, co se kdy v naší porodnici narodila. Pak věřte doktorům všechno!  ;-)
Už jim bude 15 let a pořád jsou to naše zlatíčka :-)  Dnes je pozvu aspoň na zmrzlinu!

Rusalka

Krásný den všem žínkám-in přeje
Rusalka2008


 

Přiznám se bez mučení, musel jsem se podívat na tu fotografii dvakrát. Na první pohled jsem viděl spokojenou maminku s osmiletým synem a dvojčátkama štěňatama. A myslel si, ta ženská se zbláznila, na den dětí mi poslala fotku „psích“ dětí. To snad není možný, jak jsou ty matky pejskařky vlezlý. Pak mi neseděly porodní váhy v textu. A říkal si proč bude psy brát na zmrzlinu. A podíval jsem se na fotku znova…

Posílám omluvu dceři i vám, Rusalko 2008. Děti máte hezké a psy také.

Dnešním tématem dne je Den dětí. Proč si je pořizovat, proč si je nepořizovat. Jsme na své děti hrdí, vkládáme do nich své ambice, prostě si o nich povídáme. Přispějte svým názorem, pochlubte se na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit odměním pytlem s bonbony  nimm2

nimm 2

Ať si i děti ve vašem okolí užijí sladkostí…

Reklama