Ahojte ž-inky,
mám jeden hodně šílený zážitek s věštěním a myslím, že stojí za to se o něj podělit. Nestalo se to přímo mně, byla jsem jen jakýsi doprovod.

Má nejbližší kamarádka je děsná světoběžnice, a když se zase jednou na chvíli vrátila z Londýna, nevěděla, co se se sebou. Nabídky práce ji táhly zpět, tady si začínala vztah, nevěděla, kudy kam. Spolupracovnice její maminky jí doporučila osvědčenou kartářku. Byla dosti zmatená, tak se tam vypravila. Ihned po tom, co vyšla z jejích dveří, mi volala, že se musíme sejít. Zněla docela hystericky, což u ní byla výjimka. Sešly jsme se a ona s pláčem vyprávěla, že ta ženská věděla všechno o její  minulosti a do budoucna jí radila zůstat tady, protože ji maminka bude brzy potřebovat. Tvrdila jí, že má moc špatnou karmu či co, a pokud zůstane taková, jaká je, brzy se jí stane hrozné naštěstí, bude dlouho umírat!! Jediným řešením pro maminku podle kartářky bylo odejít od manžela, odstěhovat se a tak narušit nějaký kruh osudu nebo nějaký podobný blábol.

Kamarádka z toho byla totálně šílená, proplakala celý večer. Tehdy jsem se tomu moc nedivila, protože ta žena jí řekla i podrobnosti z její minulé a současné situace bez zaklopýtnutí. Byla asi taky docela manipulativní, protože má kamarádka je jinak děsná realistka. Kamarádka se po pár probdělých nocích na mé naléhání doma svěřila a začaly se dít věci.

Maminka zašla za kartářkou a zostra si s ní promluvila (umí být jak břitva :-)) a vysvětlení bylo na světě. Kartářka byla dobrou kamarádkou maminčiny kolegyně, které se nelíbilo, že kamarádčina maminka byla povýšena, kdežto ona ne.  Tak si vymyslela tuhle habaďůru. Věděla o mé kamarádce všechno, protože její maminka o ní často s pýchou mluvila. Musím říct, že kdybych u toho tehdy nebyla, asi bych něčemu takhle ujetýmu nevěřila. Dodnes mi to přijde jako z nějaké potrhlé telenovely…

A má to ještě perličku na závěr... Maminka kamarádky své kolegyni nezůstala nic dlužna a intrikánská královna si musela zanedlouho hledat nové místo... asi ještě čeká na povýšení…
Takže kartářky nebrat.. :-D

Krásný den, ž-inky!!
Jna


Tohle je vážně poučné. Vždy si dejte pozor, ke komu jdete. Je lepší, když vás věštec nebude znát. Pak nenastanou podobné influence!

Reklama