Ahoj redakce,

dnešní téma se úplně hodí na mou kamarádku Míšu. Ta, jak má nějaký problém, tak maže ke kartářce si nechat poradit. I když já sloužím jako vrba a říkám jí můj názor, tak stejně tam jde a naslouchá. Někdy si už myslím, že jí přeskočilo, když se jí jede zeptat, zda třeba s tím klukem, co se seznámila, bude nebo ne. Už byla asi u 6ti různých kartářek a teďka naposledy, co já vím, tak v červnu. Je fakt, že jedna známa taky vykládá karty, a tak jsem neodolala a nechala si taky vyložit před 3mi roky, co mě čeká, no popravdě musím říct, že se nic nevyplnilo, podle ní jsem se minulý rok měla v zahraničí vdávat a už tam rok bydlet a mít ratolest, další byla, že mě čekají velké peníze a tak, prostě věci jako z pohádky.  Naštěstí jsem moc ráda, že se nesplnilo to, že měl mít táta v září minulý rok infarkt a být na tom moc zle.

Ale když má někdo tak trefenou kamarádku jako já, tak je jasný, že jsem se taky dostala ještě ke 2ma kartářkám s ní, neb jsem ji tam vezla. A tak mě ukecaly a dostala jsem taky výklad.

No u jedné jsem si měla koupit byt 1+1 a jen ho pronajímat, neb budu bydlet větší vzdálenost od města, kde jsem teď, už dávno jsem neměla být s přítelem, co teď si spolu plánujeme rodinu, a zase mě prý čekají velké peníze a další podobné věci. A ve skutečnosti je to tak, že splácíme 3+1 a jsme v mém městě.

Ta třetí a poslední, minulý rok v listopadu, to byla dost starší dáma a docela zapomínala místama, o čem mluvila, tak uvidím, zda se aspoň ona do něčeho trefí. Prý budu mít dvě děti a přítel si mě vezme v únoru:o)

Jinak asi chcete vědět, zda se něco vyplnilo kamarádce, no popravdě taky moc ne, ale jí to stejně nedá a dál kartářky navštěvuje. No, ale teď si našla chlapa, tak třeba dostane rozum a nebude všemu věřit, když jí to řekne kartářka.

MartinaC


Děkujeme za Váš příspěvek, MartinoC! Jsme napnutí, jestli to s tou svatbou vyjde! Mějte se krásně! Žít život se dá i bez kartářky - zejména takové, které to evidentně moc nejde...

Reklama