V klobouku a jen se synem Jakubem, dorazila nejznámější česká vdova Vendula Svobodová (36) do pražského trojského zámečku na akci Dámské odpoledne s... Vendula, která rapidně zhubla, dokonce i zhřešila, a dala si veliký zmrzlinový pohár! Živě si také povídala s přítomnými dámami. S Mahulenou Bočanovou a Markétou Hrubešovou probíraly i společné rodičovské radosti a starosti.

Manželka tragicky zemřelého skladatele Karla Svobody se totiž rozhodla radikálně změnit životní styl.

„Jdu do sebe a hodně teď přemýšlím o smyslu života. Toužím po klidu, chci mít na uzdě své soukromí a budu si ho chránit, jak jen to půjde," svěřila se nám.

Nesmysly, které o ní píše bulvár, prý už musí skončit. „Vedu několik soudních sporů, chci se očistit, ale je to běh na dlouhou trať, který se zdá být nekonečný," povzdechla si Svobodová.

Vendula zároveň přiznala, že nedávno navštívila věhlasnou kartářku Dagmar Kludskou a její předpověď bere docela vážně.

„Karty jí řekly, že se brzy vdám a že budu mít další dítě," prozradila. Kdy to však bude, a zda jejím nastávajícím bude současný Vendulin přítel Patrik Auš, už jí prý ale věštba nenaznačila.

„Ne, termín svatby mi karty neřekly, to je skutečně ve hvězdách, ale byly vyřčeny i další, moc zajímavé věci. Moc byste se divili," řekla se smíchem Vendula a dodala:

„Pochopitelně jsem zvědavá, jestli se předpověď naplní. Ale o tom se nemá mluvit, protože pak věštba ztrácí na síle. Takže si všechno ostatní nechám pro sebe..."

Reklama