Už jste slyšeli o kartě života? Že ne? KARTA ŽIVOTA je unikátní produkt Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra české republiky, který pomáhá zachraňovat životy a dává důležité informace.

„Při záchraně zdraví a životů není moc času hledat potřebné zdravotní údaje o pacientovi. KARTA ŽIVOTA mi jako záchranáři dává okamžitě informaci, kterou potřebuji. Výsledkem bude zdravý pacient, zachráněný pacient,“ říká o kartě šéf pražské záchranky doktor Zdeněk Schwarz.

„Kromě toho, že KARTA ŽIVOTA pomůže lékařům záchranky získat rychlé informace o tom, zda je náš klient diabetik, epileptik či kardiak, jaké užívá léky a je-li na něco alergický, je KARTA ŽIVOTA užitečná i samotným klientům. Díky ní získávají rychle a diskrétně výpis ze svého zdravotního účtu, tedy přehled o penězích, které za ně zaplatí pojišťovna lékařům,“ dodává generální ředitel Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR Jaromír Gajdáček.

Co přesně je a v čem vám může pomoci KARTA ŽIVOTA, to se dozvíte na následujícím obrázku, ve kterém vám bude průvodcem populární Petr Šiška...

3 + 2 důvody zřídit si KARTU ŽIVOTA

Karta života

 

Reklama