Prý my ženy nevíme, co chceme. Jenže, co muži? Ty jsou na tom dosti obdobně. O tom svědčí příběh Karolíny. Ta dlouho odolávala prosbám manžela, aby změnila svůj zanedbaný vzhled. Když už se odhodlala, tvrdě na svém zevnějšku pracovala, stejně se mu nezavděčila.

„Po dvou těhotenstvích mi zůstalo přes 30 kg oproti původní váze. Samozřejmě mě to trápilo, ale byla jsem líná s tím něco dělat,“ přiznává Karolína. Z kdysi upravené ženy se stala neopečovávaná mamina. Zvykla si chodit všude v domácích, nepříliš lichotivých kreacích, vlasy měla neupravené, stejně jako tvář. Až její manžel ji dohnal ke změně.

cvic

Sice na Karolínu vyvíjel tlak, který nebyl příjemný, ale ona si konečně uvědomila, že takto to dál nejde. „Začala jsem se na sebe dívat jeho očima. Konečně jsem pochopila, proč máme tak mizerný sexuální život, respektive žádný, a proč se mnou nikam nechtěl chodit.“

Nenechte si ujít:

„Zpočátku bylo těžké vše skloubit. Musela jsem se postarat o děti, domácnost a začít se změnou svého já. Po pár týdnech jsem vše zvládala s přehledem. Jak kila ubývala, byla jsem šťastnější. I manžel si toho začal všímat. Chválil mě.“ Po osmi měsících dřiny se z Karolíny stala nová žena. Krásná a sebevědomá. A její partner? Ten to hodně špatně nesl, vlastně stále nese.

„Musím říct, že od té doby, kdy jsem se začala o sebe více starat, je doma větší dusno, než bylo. Manžel má neustále poznámky typu: „A takhle vystrojená jdeš s dětmi na hřiště? Není to moc vyzývavé? Červená rtěnka je jako pro holku z bordelu.“ atd. Musím říct, že mě to mrzí, zvlášť, když jsem to dělala hlavně kvůli němu. Na druhou stranu mě okolí chválí, jak mi to sluší, což mi pomáhá. Jediné plus je, že máme opět uspokojivý sex, i když ten se také občas neobejde bez nevhodných narážek. Vážně nevím, o co tomu chlapovi jde...“

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama