Kdybyste si měla vybrat mezi chlapem, kterého milujete, ale nemůže vás zajistit a mužem, který je neskutečně bohatý, ale máte ho JEN ráda. Koho byste zvolila? Karolína nyní stojí před tímto rozhodnutím. Má to ale o něco těžší. Čeká totiž dítě a neví, kdo z pánů bude otcem.

Karolína

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Karolína je taková ta moderní žena. Má již několik let báječného přítele a pár měsíců i milence. Domácnost sdílí s mužem, který jí finančně dá vše, ale o lásce nemůže být ani řeč. Milenec je pravý opak. Bezmezně ho miluje, ale on nemá ani korunu. Kombinace těchto dvou chlapů jí plně vyhovuje. Jeden ji zahrnuje luxusem a dává jí, po čem touží, s druhým má perfektní sex a konečně ví, co je opravdová láska. Teď ale nastal maličký problém. Karolína čeká dítě a neví, kdo je otcem.

Muž je pro ženu pouze prostředkem, důvodem je vždy dítě.
Friedrich Nietzsche

„Vysadila jsem prášky záměrně. S přítelem jsme se tak domluvili, oba dítě moc chceme. Když jsem před pár týdny zjistila, že jsem těhotná, byla jsem nadšená. Po chvilce mě ale radost přešla. Uvědomila jsem si, že otcem může být i můj milenec. Stalo se, že jsme si občas nedali úplně pozor.“ Nastávající maminka o svém těhotenství řekla pouze příteli. Milenci to zatajila. „S milencem jsem to ještě zcela neukončila, ale nespíme už spolu. Je to pro mě těžké, miluju ho, ale vím, že mi nikdy nedá to, co potřebuji, kromě lásky.“ Karolína tak je v prekérní situaci. Navíc se bojí toho, že když ji milenec potká s rostoucím bříškem, dojde mu, že by to mohlo být jeho a začne dělat problémy.

„Myslím na to každým dnem a noci. Absolutně nevím, jak z toho ven. Respektive vím, ale hrozně se bojím, co bude. Co když se přítel dozví, že to není jeho? Nechci přijít o své jistoty, které v příteli mám. Jsem zkrátka a dobře v maléru. Můžu si však za to sama, já to vím.“ Že má máslo na hlavě, si Karolína moc dobře uvědomuje a následků se bojí. Rozhodla se, že se zachová tak, jak jí velí rozum. „Dítě bude přítelovo a tečka. Nemůžu si dovolit pouštět se do neznáma kvůli lásce, která stejně časem vyprchá. Raději budu žít s dítětem zajištěná a vím, že o nás bude postaráno. Životní jistoty na prvním místě, přeci jen už musím myslet za dva.“   

Čtěte také:

 

Reklama