V roce 2015 to měl mnohonásobný Zlatý slavík nahnuté. Diagnostikovali mu totiž rakovinu mízních uzlin. Díky příkladné péči lékařů a zpěvákově bojovnému duchu, se mu toto onemocnění podařilo překonat. Dnes tak slaví významné životní jubileum v podobě 80. narozenin.

5d285e04e7e81image.png

Měl čtyři pokusy a pokaždé to byla holka. Gottova první dcera Dominika Gottová, která se narodila v roce 1973, byla pro svého otce velkým překvapením. Dozvěděl se o ní až po devíti měsících. Několik let poté její existenci před veřejností tajil. V dospělosti pracovala Dominika mimo jiné jako barmanka, nyní se věnuje líčení.

5d285dec7fa9eimage.pngGott na dceřině svatbě

Druhá se narodila Lucie Kovaříková (rozená Kolářová), a to v roce 1987. Gott ovšem zprvu pochyboval, že je jeho a nechal si proto udělat testy otcovství. Ty potvrdily, že jsou skutečně jedné krve. 

5d285dc3d0e09image.png

Jediná žena, která dokázala zpěváka dostat před oltář, byla zdravotní sestra Ivana Macháčková. Ta do jeho života vstoupila v roce 1999. Kromě osmdesátin tak Gott letos slaví i dvacet let po boku Ivany (vzali se v roce 2008 v Las Vegas). Společně zplodili dvě dcery. Charlotte Ella se narodila v roce 2006 a Nelly Sofie o dva roky později. Obě dívky se potatily, věnují se zpěvu a hrají v muzikálech.

Foto: Profimedia

Reklama