G7LsYlSQ.jpg

V sobotu 29. června zahájil letošní sérii s výkonným ředitelem Kryštofem Muchou, všestranným umělcem a architektem Vladimírem 518 a herečkou Jitkou Schneiderovou. Dalšími hosty byl Patrik Hezucký, Helena Třeštíková a Jakub Štáfek, David Kraus, fotografka Alžběta Jungrová a slovenský herec, kaskadér a choreograf Vlado Furdík. Protože jsme byli u toho, připravujeme pro vás rozhovor s Jakubem Štávkem nebo s Alžbětou Jungrovou, zajímavou osobností a fotografkou. Ve středu byly v talk show tři ženy, a to Ester Geislerová a Josefína Bakošová, stojící za projektem Terapie sdílením, Nela Slováková. Známá česká celebrita, která má na Instagramu neskutečných 326 tisíc sledujících a také herečka a autorka letního hitu Dělám stojky Berenika Kohoutová.

boucek.jpg

Na koho se můžete těšit v příštích dnech? Například v pátek to bude manažerka Andrea Gontkovičová, členka představenstva Philip Morris ČR a.s. a ředitelka obchodního rozvoje a známá herecká dvojice Jiří Langmajer a Adéla Gondíková. Talk show Libora Boučka začíná v 17.00, jako každý festivalový den v IQOS Lounge, kdy Libor zpovídá tři zajímavé osobnosti ze světa filmu a umění. Rozhodně doporučujeme!

5d1ddc5b34599gondikova-a-langmajer.jpg

Zdroj: Profimedia

Tip na výstavu v Karlových Varech
V sobotu večer se ve Festival baru uskutečnila vernisáž fotografií Alžběty Jungrové. Na autorských fotografiích ze série s názvem My Pure Moments, které zde jsou vystaveny po celou dobu konání karlovarského festivalu, zachytila Matěje Rupperta, Jitku Schneiderovou, Veroniku Arichtevu, Martinu Pártlovou a Jakuba Štáfka. Výstavu fotografií zahájil Libor Bouček a autorka fotografií Alžběta Jungrová. Nenechte si ji ujít, portréty jsou krásné, tak jak to Alžběta umí. Sama ji mám moc ráda, patří mezi naši ženskou fotografickou špičku.
Reklama