5d1b50bbb3a86obrazek.png

V sobotu 29. června zahájil letošní sérii s výkonným ředitelem Kryštofem Muchou, všestranným umělcem a architektem Vladimírem 518 a herečkou Jitkou Schneiderovou. Pondělními hosty byl Patrik Hezucký, Helena Třeštíková a Jakub Štáfek a včera přivítal Libor Bouček v IQOS Lounge Davida Krause, fotografku Alžbětu Jungrovou a pro milovníky seriálu Hry o trůny známého záporáka, herce postavy Zimního krále, slovenského herce a kaskadéra Vlada Furdíka. Protože jsme byli u toho, tento týden si můžete přečíst v průběhu dne rozhovor s Jakubem Štávkem nebo s Alžbětou Jungrovou, zajímavou osobností a fotografkou.

Pokud jste v Karlových Varech, tato skvělá talk show Libora Boučka se koná každý den v 17 hodin v IQOS Lounge, kdy Libor zpovídá tři zajímavé osobnosti ze světa filmu a umění. Rozhodně doporučujeme!

 5d1b51a436318obrazek.png

Tip na výstavu
V sobotu večer se ve Festival baru uskutečnila vernisáž fotografií Alžběty Jungrové. Na autorských fotografiích ze série s názvem My Pure Moments, které zde jsou vystaveny po celou dobu konání karlovarského festivalu, zachytila Matěje Rupperta, Jitku Schneiderovou, Veroniku Arichtevu, Martinu Pártlovou a Jakuba Štáfka. Výstavu fotografií zahájil Libor Bouček a autorka fotografií Alžběta Jungrová. Nenechte si ji ujít, portréty jsou krásné, tak jak to Alžběta umí. Sama ji mám moc ráda, patří mezi naši ženskou fotografickou špičku.
5d1b5298bd0dbobrazek.png

Reklama