Znáte to: les, voňavý svěží vzduch, borůvky, ptáčci klokotají, stromy šumí... No, prostě to na nás s Karlou přišlo. Tak jsme chodili po lese, ale daleko víc než hledání hub jsme se věnovali hledání dostatečně nenápadného křovíčka.

sex

Každý máme nějaký ten erotický sen. My s Karlou jsme vždycky chtěli vyzkoušet milování v přírodě. O tomhle plánu jsme si mockrát povídali, ale k jeho realizaci - dlužno podotknout, ne příliš vydařené - došlo až loni v létě.

Jednu srpnovou neděli jsme vzali košíky a vyrazili na houby. Moc jich nerostlo a znáte to: les, voňavý svěží vzduch, borůvky, ptáčci klokotají, stromy šumí... No, prostě to na nás s Karlou přišlo. Tak jsme chodili po lese, ale daleko víc než hledání hub jsme se věnovali hledání dostatečně nenápadného křovíčka.

Jenže stále se nám něco nezdálo, tu nedaleko na první pohled vhodného porostu vedla pěšina, jinde zase čiperní mravenci obsadili sousední pařez... hledání nebralo konce a napětí se v nás obou stupňovalo. Nakonec vše rozkřísla vášnivá líbačka v jednom hustníku.

Povalil jsem Karlu na znak tak rychle, že nestačila ani vydechnout. To už jsme ze sebe strhávali šatstvo, pěšina, nepěšina, mravenci, nemravenci.

„Příště si musim vzít do lesa sukni,“ špitla Karla po několikavteřinovém boji s přezkou u kalhot.

Po chvíli jsme už ale oba, tak jak nás pánbůh stvořil, leželi na poházených svršcích a oddávali se radovánkám v lůně přírody.

„Karle, zvíře!“ vzdychla Karla, a mě to ještě víc rozradovalo. To jsem netušil, že Karlina poznámka nepoukazuje na můj zmužilý výkon, ale na kňoura, který si to štrádoval jen několik metrů od nás. Naštěstí jsme ho svým funěním nejspíš vyděsili.

„Teda, to bylo o fous,“ rozesmála se Karla, „slyšela jsem, že divoké prase může být pěkně nebezpečné.“

„Třeba se inspiroval a běžel za nějakou kancovou...“

„Ty můj kanče,“ převalila si mě Karla na záda.

V tu chvíli jsem nejspíš zařval skutečně jako poraněné podsvinče, protože jsme se dostali mimo provizorní izolaci z oblečení a já si zarazil - je mi to trochu trapné - ale přímo do zadnice smrkovou větev: „Jauáááááááááááááá!“

Co je ti, lásko, co je? Co je?“ vylítla Karla.

Všechno dovršili jacísi turisti, kteří nám přispěchali v tu nejnevhodnější chvíli na pomoc. No, co vám budu povídat, trapas non plus ultra. Karla se naštěstí stihla trochu zahalit, ale já tam před nimi poskakoval nahý a s větví v choulostivých místech. Vypadal jsem jako... no prostě jako nahej chlap s větví v zadku - tohle neokecáte.

A tak se nám naše první milování v přírodě trochu vymklo z rukou. Přesto na to s Karlou rádi vzpomínáme. A vždycky, když jdeme na houby, Karla pro jistotu sbalí do batůžku deku.


Inspirovala vás, milé čtenářky, naše krátká povídka? Vybavila jste si podobnou situaci, kterou jste při milování v přírodě prožila? Potem se zúčastněte našeho denního tématu...

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis