Přeji všem krásný den.Erotické hračky rozhodně neodsuzuji,sama jednu vlastním,i když téměř nevyužívám,ale vzpomněla jsem si na jednu historku z mé noční služby před několika lety.

Tehdy v noci přišel na pohotovost mužík vyzáblé postavy s velkými bolestmi břicha a za žádnou cenu nechtěl říct,co by mohlo být jejich příčinou.Po nezbytných vyšetřeních odfrčel na operační sál a světe div se,v útrobách střeva si pěkně v klidu hověl zubní kartáček.Na rentgenu sice byl vidět nějaký předmět,ale chlapík hrdina zapíral a zapíral,co to šlo. A jeho vysvětlení na závěr?Když šel den předtím po městě,cítil se unavený a sedl si na nějaký květináč,aby si odpočinul.Ten kartáček tam podle něj někdo nastrčil,aby došlo přesně k tomu,co se stalo.

A proto malá rada všem,co erotické pomůcky používají:Hračky ano,ale pouze ty,co jsou k erotickým hrátkám určené.

Karinečka

Text nebyl redakcí upraven.

Tohle je skvostná výmluva, kartáček prorazil i kalhoty. Zajímalo by mě, na co se vymlouval chlápek, kterému raději nejmenovaný lékař nejmenované nemocnice vyndaval z útrob celou šišku salámu.

Dnešní téma: Erotické hračky

Používáte je? Jaký k nim máte vztah? Máte doma nějaké? Máte nějakou zkušenost, či zajímavý příběh s erotickými hračkami v hlavní roli? Napište nám! Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ten nejlepší odměníme. Tentokrát soutěžíme o knihu Tajemství análního sexu.

Své příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama