Lhala bych,kdybych tvrdila, že se nepodívám na žádného jiného chlapa, než na toho,co mám doma.

Ale ten můj o tom ví,nikterak mu to nevadí,koneckonců já ho taky nehoním s válečkem,když se podívá po jiném modelu.Když zůstane jenom u toho koukání,tak je nám to jedno a nijak to neřešíme.

Chlap,za kterým se ráda otočím, nemusí být zrovna extra model,ale musí mě něčím zaujmout.Většinou koukám na ruce a oči.
I zadek mě občas zaujme.

Pravda na předek nekoukám,je mi to tak nějak jedno.

Ale tlusté zadky na chlapech nemusím.Nemám ráda takové ty týpky,co ráno vstanou a tryskem letí do koupelny,aby si nagelovali vlasy a potřeli celé tělo olejíčkem,aby se pěkně blýskali.

Radši se ohlídnu po chlapovi,který vypadá přirozeně,žádné velké svaly vyhoněné bobulemi,ale normální postava.

Mám ráda,když chlap voní,pak jsem schopna se za ním otočit,i když bych to jinak neudělala.Občas se pravda otočím i po chlapovi,který vůbec nevoní a t komu vypadá jak postavička z hororu,ale k tomu mám jiné důvody.Zděšení.

Vzhledem ke svému povolání trpím pravděpodobně nějakou profesionální deformací,v létě koukám chlapům po rukách a hledám pořádné žíly.

Zajímavé je to,že u ženských mě to nikdy nenapadlo.

Jako většina žen mám doma úplně jiný model,než po kterém se venku otočím,ale stejně bych ho za nikoho jiného nevyměnila.

Ač to zní otřepaně,fyzická krása opravdu není to nejdůležitější,toho svýho chlapa bych milovala,i kdyby mu chyběly všechny zuby a šilhal.

Koneckonců už dneska vypadá jako válečný veterán s těmi svými jizvami po mnoha operacích a přesto mi nikdy nepřišlo,že by se mi nelíbil.
Karinečka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


A to je krásné!! Tak to má být. Hele, to vůbec nevadí, když na nich v létě hledáš žíly, když hnedle nepřiskočíš a nepočneš jim akčně provádet sedimentaci… :-))) Krásný den přeji. Míša

A co vy? Kam se točí vaše oči? To je dnešní téma pro vaše e-maily. Napište, čím vás dostal ten váš? Kam se první díváte a co hodnotíte na muži? Co je naopak pro vás spolehlivou antikoncepcí?Pište na redakce@zena-in.cz a každé dvě hodiny můžete vyhrát drobnou cenu.

Reklama