Přeji všem krásný slunečný den.Můj styl se s postupujícím věkem celkem dost mění.V pubertálním odbobí jsem si připadala jako největší frajerka,když jsem chodila v zimě s rozepnutou bundou a nejlépe bez čepice,oblečení jsem si moc vybírat nemohla,vždy mi bylo něco koupeno bez ohledu na to,jestli se mi to líbí nebo ne.

S příchodem vlastních příjmů jsem si vybírala oblečení zásadně aspoň o číslo větší,jelikož jsem byla poněkud korpulentnější a přišlo mi,že špíčky ve větším oblečení nejsou tolik vidět.Navíc jsem si vždycky připadala lépe ve sportovnějším stylu,volné sportovní kalhoty a trika,to bylo moje.Tato záliba mi vydržela pěknou řádku let,i když moje drahá polovice s mým oblékáním většinou nesouhlasila.Roky jsem občas slýchala malé výčitky,že volné oblečení mi kila ještě přidává a nenásilnou cestou jsem byla postupně přiváděna k tomu,že ne všechno,co na mě visí,je to nejúžasnější.Sem tam jsem dostala nějaký hadřík,který na mě neplandal,k tomu manža připojil pochvalu,jak mi sluší a tak jsem postupně vyměnila celý šatník za kousky potřebné velikosti.

Když se mi po mnoha letech podařilo zhubnout na hmotnost úměrnou mé výšce,donutilo mě to vyměnit komplet celý šatník včetně spodního prádla a já začala objevovat,že obsah mojí skříně se nemusí skládat jenom ze samých tepláků a sportovních kalhot.Bohužel jsem tím přišla i o šatky,za které jsem utratila hříšné peníze na dovolené v Řecku,protože dnes na mě visí jako hadr,ale věřím tomu,že nějaký pěkný kousek na léto seženu i tady.

Stále ráda nosím sportovnější styl,ale dnes se snažím,aby v mé skříni bylo od každého kousek,protože nikdy nevím,kdy se může hodit.Jediné,co opravdu moc nemusím jsou boty na vysokém podpatku,při delší chůzi si připadám jako šmatlavá laň,z podpatků mě bolí nohy a zcela určitě v tu chvíli nevypadám elegantně,takže volím raději botky pohodlné.

Celkem jsem si oblíbila i sukně,ve kterých jsem dřív vůbec nechodila a letos poprvé se chystám k tomu,že si na stará kolena pořídím nějaký pěkný topík,čímž určitě udělám radost manžovi,který mi ho celá léta nutí.Co mě samotné celkem dělá radost je to,že jsem nudné šedivé a černé oblečení vyměnila za barevné,mám ráda oranžovou a zelenou ve všech odstínech.Nemusím mít oblečení značkové,ale musí mi padnout do oka,pak je mi v něm dobře.

Karinečka

Text nebyl redakcí upraven.

Oblečky, hadříky, kostýmy, outfity, móda a styl. Celý dnešek se ponese v heslu „Ukaž nám svůj styl“. Ukážete nám ho?

  • Libujete si v eleganci , nebo vás nadchla ležérnost? Nosíte nejraději sportovní oblečení, nebo jsou podpatky na jehlách vaše druhé já? Dáte na uhlazenost, nebo vám nejvíc sedne rebelský rock?
  • Jaký styl je vašemu srdci nejblíže?
  • Střídáte svoje módní tváře dle nálady, nebo máte jednu neměnnou?
  • V čem chodíte do práce a v čem si naopak užíváte domácí pohodu?
  • Tíhnete spíše k uniformnímu stylu, v němž splynete s davem, nebo vám naopak dělá dobře, když vyčníváte?

Tohle všechno a mnohem víc nám můžete psát už teď k tématu můj styl. Své názory, příběhy a zamyšlení, které můžete doplnit i fotkou svého outfitu, posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama