Dobrý den,zdravím z Vysočiny.Každý den si říkám,už nepiš,nech prostor ostatním,ale ta témata... Vždycky najdete něco,co mě nějak osloví.

Já v podstatě žádné úchylárny doma nevlastním,snad jediné,co miluju,je černá barva povlečení,které používám.Vlastním několikero povlečení černé barvy,ne samotné černé,sem tam nějaká barvička se najde,ale černá vždy převažuje. V podstatě už coby mladá dívčina pořizující výbavu přede mnou černá nikam neunikla.Drahá polovice tvrdí,že jsem úchyl.Ale to se hluboce mýlí,jen se mi prostě v té černé dobře hajinká.Samozřejmě,že díťata v černé nespí,ty mají svoje dětské a barevné,ale já si nemůžu pomoct.Když si vybírám nové povlečení,tak hledám zase jenom to svoje černé.Naštěstí manželovi je jedno,v čem spí,takže zatím to celkem obstojně rozchází.

Ale jedna věc by se mi doma opravdu líbila.Jelikož pracuju v nemocnici jako zdravotní sestra,anatomie je moje kamarádka,tak bych uvítala doma takovou nějakou kostřičku /samozřejmě ne pravou/ ,tu bych si postavila někam pěkně do kouta,aby vítala návštěvníky.

Je mi jasné,že je to přání nesplnitelné,vím,co by následovalo,musela bych chodit s díťatama v noci na záchod a návštěvy by se asi taky zrovna nehrnuly.Mimo jiné předpokládám,že toto by moje drahá polovice už asi nerozchodila a v loži by mi mohla zůstat jenom ta kostřička.Taky by se určitě našlo pár takových jedinců.kteří by pochybovali ,vzhledem k mému povolání,o původu takovéto kostřičky.

Jéžiši,ono to vypadá,že jsem opravdu nějak úchylná a morbidní,ale přísahám,není to pravda.U nás doma to vypadá naprosto normálně /kromě toho povlečení/ ,žádná zvířátka ani jiné tvory doma nepitvám a kosti taky nesbírám,ale ta kostřička...

Škoda,že dnes nemůžu poslat fotečku,jedna příšerná věc se nám doma opravdu povedla a určitě by zapadla do dnešního tématu.Při malování WC jsem po manželovi vyžadovala jemně oranžovou barvičku ladící se záchodovým prkýnkem.Míchali jsme ,míchali,pořád byla nějaká světlá,bohužel jen v kyblíku.Výsledný efekt byl tak hrozný,že při vstupu na WC jsme měli pocit,že hoří.Dostala jsem pořádně vynadáno,že vymýšlím blbosti a tak to potom dopadá a za trest jsem se na tu rudou záři nad Kladnem musela dívat další asi rok,než se manžílek uvolil,že to zkusí přemalovat.Takže dneska je u nás konečně i ten záchod normální a já radši oželím i tu mou vysněnou kostřičku.

Karinečka

Text nebyl redakcí upraven.

Karinečko, jsem na tom úplně stejně. Vím o obchodě, kde mají vystavené docela přesvědčivé mumie. Mít tohle doma, budu se v noci chodit dívat, jestli jsou pořád tam, kde mají být.

A na jakých zvláštnostech ujíždíte vy? Pište nám o bizarnostech ve svém bytě na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejbizarnější dostane odměnu.

hadanka

Reklama