Přeji krásný den.Mám svého strážného anděla.Kdysi dávno jsme s manželem navštívili kartářku a ona nám téměř na začátku setkání řekla,že na nás oba dává někdo nahoře neustále pozor.

Tehdy jsme to s úsměvem přešli,protože jsme ten pocit neměli,ale mnohokrát jsme si na slova kartářky vzpomněli později,až přišel ten správný čas.
První setkání s tajemnem jsem prožila já,když jsem byla těhotná.Předtím jsem jednou o miminko přišla a tak když jsem najednou ve třetím měsíci začala silně krvácet,skončila jsem v nemocnici značně psychicky na dně.Lékařka řekla,že nevidí srdíčko miminka a já měla pocit,že je to konec všech nadějí.

V noci ale k nemocniční posteli přistoupila žena, dodneška nevím,kdo to byl a řekla mi,že bude všechno v pořádku. V ten moment jediné,co jsem si uvědomovala bylo to,že vidím něco nadpřirozeného a měla bych se bát a přitom já se cítím naprosto klidná a vyrovnaná.Druhý den při kontrolním ultrazvuku jsem se dozvěděla,že je miminko v pořádku a já zbytek těhotenství prožila v psychické pohodě,protože jsem po setkání s tajemnou bytostí věřila,že vše bude v pořádku.
Svěřila jsem se manželovi měla jsem obavy ,aby se mi nevysmál,že mi hormony lezou na mozek,ale řekl mi,že tomu věří.
O nějakou dobu později se situace obrátila, v nemocnici skončil manžel.Už tehdy tchýně říkala,že ho u lůžka hlídá její otec,který zemřel v době ,když bylo mamince 17 let a tudíž se vnuka nedočkal.Ona stále tvrdila,že pokaždé ho vidí a ví,že dokud tam bude,tak k žádné tragédii nedojde.

Už v jednom článku jsem psala o komplikovaném zdravotním stavu manžela,byl měsíc v bezvědomí a když se probral,choval se zvláštně.Až po nějaké době se mi svěřil s tím,že když bojoval se smrtí,setkal se se svým dědečkem,/přesně tím o kterém mluvila tchýně a manžel ho neznal/,dlouze s ním rozmlouval a i když se mu velmi líbilo to,co viděl kolem sebe,tak ho dědeček přesvědčil o tom,že jeho čas nenastal a požádal ho ,aby se vrátil zpět.Manžel mi potom povídal,že lidí,se kterými mluvil bylo víc,nikdo z nich už nebyl mezi  živými,ale nikdo mu toho nedal tolik,jako dědeček.

Pevně věřím tomu,že nás oba někdo nahoře hlídá a dává na nás pozor a jsem tomu ráda.
Karinečka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


U některých příběhů mi běhá mráz po zádech, toto byl právě jeden z nich!

Kdo nebo co je vaším andělem strážným? Věříte v jeho existenci, setkali jste se s ním?

Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky!

Nejhezčí příspěvek odměníme andělskou vůni Divine Sensual od Oriflame.

redakce@zena-in.cz

Reklama