Krásný den všem.
Ač se řadím mezi zdravotníky,zkušenosti s alternativní medicínou mám a ne ledajaké.Dokonce lékařsky ověřené.Ale pěkně popořádku.
Že mám nemocného manžela,o tom jsem se už párkrát zmiňovala.Vše začalo už před pár lety,manžel měl nějaké potíže,kterých ho nemohli lékaři zbavit a švagr mi tehdy poradil ,že v Předklášteří u Tišnova je jeden léčitel,který by mu mohl pomoci.

Byla jsem jako zdravotník celkem skeptická,ale říkala jsem si,že není co ztratit a že to tedy zkusíme.Jednoho krásného dne jsme tedy vyrazili.

Jmenoval se Kabát,byl to starší pán,velmi příjemný,zdál se mi jen dost unavený.Téměř mezi dveřmi nám oznámil,že ví,co manžela trápí a že mu pomůže.Podezírala jsem švagra,že mu zavolal a všechno mu řekl,že to přece nemůže jen tak vědět.

Nebylo to nic,co by manžela nějak ohrožovalo na životě,přesto jsem mu až tak nedůvěřovala.Nicméně mu tehdy pomohl a já začala trochu měnit názor na alternativní medicínu.
Podruhé jsme vyhledali pomoc tohoto kouzelného muže,když se mému manželovi utvořil v břiše absces,hrozila operace.Tento nález jsme měli ultrazvukem potvrzený,lékaři chtěli operovat hned,manžel měl čtyřicítky horečky.

Jeli jsme tedy znova do Předklášteří,léčitel použil jakýchsi hmatů a chvatů,řekl,že už to bude v pořádku a jeli jsme zpět do nemocnice.Už u onoho léčitele manžel pociťoval velkou úlevu,ovšem to největší překvapení nás čekalo až v nemocnici,kam jsme se vrátili.

Znovu ho poslali na ultrazvuk a ejhle ,absces zcela zmizel.

Lékař,který chtěl manžela původně přijmout k operaci nevěřil,říkal že neví,co má teď napsat do zprávy.Místo další operace nás opět čekalo pár let klidu.

Do třetice jsme pomoc potřebovali,když byl manžel v kritickém stavu po asi 12 operacích v nemocnici.Tehdy jsme s primářem ARO dospěli k názoru,že už není co pokazit a milého léčitele jsme pozvali přímo do nemocnice, poprvé odmítnul,že do nemocnic nechodí,lékaři jsou k němu nepříjemní.

Nakonec se ale nechal přesvědčit a opravdu přijel.I když lékaři věděli,že jde o léčitele,byli vstřícní,za to jim ještě jednou děkuji.

I tehdy,do třetice manželovi pomohl,doplnil energii,prohmatal břicho,řekl,že další operace už nebude potřeba a taky to tak bylo.Od té doby jsme pomoc tohoto muže naštěstí nepotřebovali,ale ještě jednou bych mu touto cestou chtěla moc poděkovat,hodně nám pomohl.
Karinečka


Karin, k tomu snad ani není co dodat. Přeji manželovi hodně zdraví. Tady je třeba za rozumný a vstřícný přístup poděkovat i lékařům. Kéž by byli všichni naklonění všem možnostem, které nabízí náš svět. Míša

Máte i vy své zkušenosti s léčiteli a alternativní léčbou? Jaké? Jak se díváte na tyto možnosti a jejich efekt pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama