Malibu partyVšichni návštěvníci 02 žlutých lázní včetně zpěváka Sámera Issy mohli vychutnat oblíbený nápoj na MALIBU WAVE PARTY a zároveň se nechali přenést do uvolněné letní atmosféry prázdnin v Karibiku. Zahráli si o některý z Malibu dárků a pobavili se s přáteli ve stylu karibské zábavy. Zkrátka si vychutnali Malibu a užili si jako nikdy před tím!

Na Malibu Wave Party byla představena úplně nová, originální a zábavná internetová Malibu hra, při které můžete nejen vyhrát zajímavé dárky, ale také se přiučit bubnování v karibských rytmech! Hra spočívá v opakování hudebních předloh a postupném zvládáním dalších úrovní, které vedou k výhře. Jednotlivými úrovněmi provází vtipný pelikán a pro potěchu oka jsou na obrazovce vlnící se karibské tanečnice.  

Aby vám rytmy šly lépe vyťukávat, můžete si doma vytvořit osvěžující Malibu drinky v kombinaci s různými druhy džusů nebo zázvorovou či citronovou limonádou. Koktejly vám přinesou náladu exotiky, letního osvěžení a pohody, více na  www.malibu.cz.

Tipy na míchané nápoje:

Malibu party

 

  • Malibu Orchid: barevná kombinace 4 cl Malibu, 8 cl ananasového džusu, 4 cl brusinkového džusu a ledu
  • Malibu Ginger: exotická kombinace 4 cl Malibu, 12 cl zázvorové limonády, limety a ledu
  • Malibu Pineapple: osvěžující kombinace 4 cl Malibu, 12 cl ananasového džusu a ledu
  • Malibu Lemon: překvapivá kombinace 4 cl Malibu, 12 cl Sprite Malibu partynebo 7up nebo perlivé citronové limonády, citronu a ledu
  • Malibu Orange: klasická kombinace 4 cl Malibu, 12 cl pomerančového džusu a ledu
  • Malibu Wave: supervychytaná kombinace 8 cl Malibu, 2 cl citronové šťávy a zástřiku sody

Malibu je světově nejoblíbenější bílý karibský rum s třtinovým cukrem a přírodní kokosovou příchutí. Díky této kombinaci má jedinečnou, nenapodobitelnou chuť a vzhledem k nízkému obsahu alkoholu (21 %) se příjemně popíjí.

Malibu se vyrábí pouze na Barbadosu, a to unikátní kombinací moderních a tradičních procesů. Připravuje se už od roku 1895 přímo na jedné z bílých písečných pláží ostrova a na jeho chuti je to znát. Obliba Malibu v posledních letech prudce stoupá.

Toto léto se Malibu představí v letním limitovaném „kabátku“ – barevné lahvi s tropickými motivy a přímo v designu zapracovanými koktejlovými recepty. Letní limitovaná edice Malibu Island Recipes bude distribuována do široké maloobchodní sítě, kde bude v nabídce v litráži 0,7 l za stejnou cenu jako originální bílá lahev.

malibuNalaďte se na vlnu Malibu a nechte se s ní unášet po celé léto na Malibu akcích po celé České republice. Malibu Wave Tour se rozjíždí!

Více informací o značce Malibu najdete na www.malibu.cz.

Reklama