rwrwerwer.jpg

Foto: Profimedia

Kate a William vyrazili na osmidenní turné po Karibiku, které se koná u příležitosti platinového jubilea britské královny Alžběty II. Během celého turné Kate vystřídala hned několik slušivých outfitů a prostřednictvím svého šatníku vzdala hold hostitelským zemím (Belize a Jamajce). Šaty, které si oblékala, byly po většinu v barvách vlajek zemí. Pečlivě také volila šperky. Kromě půjčených šperků od královny na sobě měla také perlový náramek, který patřil princezně Dianě, a ručně vyráběné šperky z Jamajky a Belize.

Královský pár se na Jamajce zúčastnil mimo jiné inaugurační přehlídky obranných sil. Zatímco vévoda na své bílé uniformě hrdě vystavoval vojenské medaile, Kate byla okouzlující v bílých krajkových šatech od Alexandra McQueena a klobouku od Philipa Treacyho. Společně sladěni do bílého vypadali, jakoby se znovu brali.

Psali jsme také: Nezáří jen Kate. Královna Alžběta II. vypadala skvěle v květinových šatech a s broží, kterou dostala po porodu

FottoJet.jpg

Foto: Profimedia

Ve středu večer se Kate a William také zúčastnili státní večeře pořádané generálním guvernérem Jamajky Sirem Patrickem Allenem. Kate k této příležitosti oblékla smaragdově zelené šaty šité na míru od britské návrhářky Jenny Packham.

Šaty byl okamžitě srovnávány s těmi, které na sobě měla Diana na oficiálních zásnubních portrétech v roce 1981. Barevně byly téměř identické s těmi vévodkyně Kate. Diana tyto zelené šaty milovala, měla je na sobě několikrát, včetně galakoncertu ve Walesu, který se konal později toho samého roku.

Také by vás mohlo zajímat: William a Kate na Jamajce porušili jedno z nepsaných královských pravidel. A dobře se při tom baviliFotoJtet.jpg

Foto: Profimedia

Při oficiálním odletu z Jamajky na sobě měla vévodkyně Kate zelené šaty od Emilie Wickstead, které doplnila broží kolibříka královny Alžběty II., kterou panovnici darovali obyvatelé Jamajky při její návštěvě na počest zlatho jubilea v roce 2002. O dvacet let později se Kate se stejnou broží vydala na karibské turné po boku svého manžela na počest královnina platinového jubilea, které oslavuje 70 let panovnice na trůnu.

623d988d096daprofimedia-0672927146.jpg

Foto: Profimedia

Ve čtvrtek pak vévoda a vévodkyně z Cambridge odcestovali na Bahamy na poslední část své cesty a po setkání s premiérem Philipem Davisem a jeho manželkou Ann Marie se odebrali do svého luxusního hotelu. Po přistání na sobě měla Kate akvamarínové šaty a ohromila krásným párem výrazných náušnic, které barevně ladily ke zbytku outfitu.

Čtěte také: Vévodkyně Kate na Jamajce ohromila v zářivě žlutých šatech. Byla nepřehlédnutelná

FotoJret-1-.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Hello!, Hello! 2People, People 2, Daily Mail