do.jpg
Foto: redakce

Jedná se o jednoduchou karetní hru, kterou můžete mít vždy u sebe. Můžete si ji zahrát doma, ale i ve vlaku nebo v jiném dopravním prostředku, kdy potřebujeme děti zabavit. Může ji hrát až pět hráčů, ale zabavíte se i ve dvojici.

kv2.jpg
Základem je, že ji mohou hrát i předškolní děti, ideálním věkem nejmladšího hráče jsou čtyři roky. Děti milují, když postřehové hry mohou hrát s dospělými a když jim přeje štěstí a u hry přemýšlejí, pocit vítězství nad dospělákem je úžasný. Když se nedaří, dítě si alespoň vyzkouší, jaké je to prohrát a motivuje ho to v lepším výkonům v dalších hrách.
do1.jpg
Foto: redakce

Hra je velmi jednoduchá. Stačí se pečlivě dívat na detaily obrázku chobotničky a snažit se zbavit všech karet v ruce. Rychlejší a pozornější hráč vyhrává.
Hru jsme v redakci vyzkoušeli a můžeme potvrdit, že je opravdu zábavná. Na každé straně karty jsou dva obrázky chobotničky Kvído. Ve hře se objevuje deset různých typů těchto obrázků, které jsou však různě pomíchané. Přední a zadní strana karet je vždy odlišná. Jsou tu ještě speciální karty, které zobrazují na jedné straně dva stejné obrázky Kvída.
kv1.jpgDěti vše rychle pochopí a pak chtějí hrát hru neustále dokola. Baví je stupňovat napětí, kdo vyhraje aktuální hru. Myslíme, že Kvídova postřehovka je velmi povedená a rádi vám doporučíme její vyzkoušení.

Soutěž o Kvídovu postřehovku naleznete ZDE.


Více najdete zde.

Reklama