Že je Kyklop lídrem skupiny Maxim Turbulenc, jejíž repertoár je určen především dětem, ví asi každý. Proto mnohé překvapilo, když vyrukoval se sólovým autorským CD. „Splnil jsem si tím cédéčkem sen“, usmívá se Kyklop a pokračuje: „CD ´Kyklop - prostě já´ je opravdu o mně, taková zhudebněná autobiografie“.

Křest spojil s oslavou svých 50. narozenin a splnil si zároveň další přání - kmotry Karla Gotta a Pepu Vojtka. Pánské složení doplnila mladičká modelka Dominika Synková a samozřejmě členové Maxim Turbulenc.

kop

Přestože tak mohutný Kyklop nepůsobí, jeho CD prozradilo, že je citově založený. To potvrdil i Karel Gott: „To CD jsem si poslechl a musím říct, že mě Kyklop opravdu překvapil! Je to něco zásadně jiného, než Maxim Turbulenc a je z toho cítit práce citlivé duše.“

kop

Na desce je také znát hudební pomoc Davida Freedoma Svobody, který mezi hosty narozeninové party nemohl chybět stejně jako teplická kapela Blue Rocket, s níž oslavenec cd natočil. „V Teplicích se rodí dobré kapely“, podotkl Pepa Vojtek, zpěvák skupiny Kabát, která také pochází z Teplic.

kop

Pavel Vohnout pojal oslavu svých kulatin opravdu velkolepě, a tak karlínský hotel Alwyn „praskal ve švech“. Hosté si v bohatém programu vyslechli celou řadu hudebních skupin, shlédli projekci klipu Adrenalin, v němž ukázal Kyklop svou další lásku - terénní jízdu Hummerem. A nechyběl ani bohatý raut doplněný nápoji LPI Group, výtečnými moravskými víny Harmonia Vini nebo energie nápoji Schock, které k party, táhnoucím se až do časných ranních hodin prostě patří.

kop

(TZ)

Reklama