5a6861acc61f4obrazek.png
Nenechte se mýlit, propínací svetr v prodloužené délce neboli kardigan, to není věc, kterou by měly oblékat vaše babičky, kardigan musíte mít totiž i vy! Proč? To je jednoduché jako facka, dá se totiž nosit na mnoho různých způsobů, zahřeje vás, ochrání ledviny, dá se s ním opravdu vyhrát a kombinovat do aleluja. Tady jsou vaše možnosti:
5a686185859ceobrazek.png

  • Pletený kardigan je geniální záležitost! To si zapamatujte. Má totiž jen samé plusové body. Čím huňatější si pořídíte, tím tepleji vám v něm bude. Dokáže změnit obyčejný nudný outfit k nepoznání, a navíc jej klidně noste od ledna až zase do ledna.
  • Využijte jeho délky! Zapomeňte na ty business propínací svetříky, teď je řeč o pořádném dlouhém svetru až klidně do půlky lýtek. Takový střih vás dokonce krásně opticky zeštíhlí a opticky prodlouží.
  • A u délek zůstaneme. Zvolíte-li maxi kardigan (v midi délce), nebojte se pod něj obléknout třeba šaty ke kolenům a navrch koženou bundu do pasu. Tomu se říká pořádná módní hra.
  • Nezapomínejte ani na mix materiálů. Hrubě pletenému kardiganu nejvíce sluší saténový top ve stylu sexy pyžamka nebo krajky. Chybu neuděláte ani se zmiňovanou kůží, denimem nebo síťovinou.
  • A jak kardigan nosit? Úplně jednoduše – buď ho nechte volně plandat podél těla, nebo se do něj zabalte a omotejte ho v pase opaskem.
  • Nakonec nám zbývají barvy a tipy. My doporučujeme volit základní barvy jako je černá, krémová nebo šedivá, poohlédněte se také po tom, co má velké kapsy nebo etno vzory, ty jsou teď opravdu in!
    5a686203260e2obrazek.png
    5a6b01a4529ceobrazek.png

Uložit

Uložit

Reklama