Nenechte se mýlit, propínací svetr v prodloužené délce neboli kardigan, to není věc, kterou by měly oblékat vaše babičky, kardigan musíte mít totiž i vy! Proč? To je jednoduché jako facka, dá se totiž nosit na mnoho různých způsobů, zahřeje vás, ochrání ledviny, dá se s ním opravdu vyhrát a kombinovat do aleluja. Tady jsou vaše možnosti:

  • Pletený kardigan je geniální záležitost! To si zapamatujte. Má totiž jen samé plusové body. Čím huňatější si pořídíte, tím tepleji vám v něm bude. Dokáže změnit obyčejný nudný outfit k nepoznání, a navíc jej klidně noste od ledna až zase do ledna.
  • Využijte jeho délky! Zapomeňte na ty business propínací svetříky, teď je řeč o pořádném dlouhém svetru až klidně do půlky lýtek. Takový střih vás dokonce krásně opticky zeštíhlí a opticky prodlouží.
  • A u délek zůstaneme. Zvolíte-li maxi kardigan (v midi délce), nebojte se pod něj obléknout třeba šaty ke kolenům a navrch koženou bundu do pasu. Tomu se říká pořádná módní hra.
  • Nezapomínejte ani na mix materiálů. Hrubě pletenému kardiganu nejvíce sluší saténový top ve stylu sexy pyžamka nebo krajky. Chybu neuděláte ani se zmiňovanou kůží, denimem nebo síťovinou.
  • A jak kardigan nosit? Úplně jednoduše – buď ho nechte volně plandat podél těla, nebo se do něj zabalte a omotejte ho v pase opaskem.
  • Nakonec nám zbývají barvy a tipy. My doporučujeme volit základní barvy jako je černá, krémová nebo šedivá, poohlédněte se také po tom, co má velké kapsy nebo etno vzory, ty jsou teď opravdu in!

Uložit

Uložit

Reklama