seznam.jpg

Foto: Profimedia

Kapela z Itálie, která je vítězem Eurovize z roku 2021, na předávání cen zažila úspěch, protože si odnesla cenu za Nejlepší alternativní video za píseň I Wanna Be Your Slave a zároveň šokovala svým vystoupením. Podle jejich stylu se dalo očekávat, že přijdou na pódium spoře odění, což se i potvrdilo u zpěváka Damiana a baskytaristky Victorie de Angelis. Ta ale nedokázala uhlídat své šaty, a tak vykouklo to, co nemělo.

Člence rockové kapely to evidentně žádné potíže nedělalo a hrála dál, jak je zvyklá. Televize měla potíže větší, protože kvůli tomuto incidentu byla nucena část vystoupení cenzurovat a sklidila kritiku. I za to, že vykouklé ňadro Victorie vadí, ale Damianův téměř holý zadek ne. Je známo, že nahota se v přímém přenosu neodpouští, a tak by to mohlo znamenat tučnou pokutu.

I přesto, že bylo vystoupení odvysíláno z velké části tak, že nebylo nic vidět, je považováno za to nejlepší, co se na předávání cen událo, což potvrdili i nadšení fanoušci.

Ještě před vystoupením členové kapely ukázali své odvážné outfity, ale nikdo nečekal, že později dojde k ještě většímu odhalení.

Co na to říkáte? 

Zdroj: autorka článku, heyfomo, parade.com, Consequence

Reklama