Novodobý voyeurismus, perverzní úchylka, sexuální výstřelek znuděných, i tak se dá hovořit o kandaulismu. Pokud si jej spojujete se swingers komunitou, pak nejste daleko od pravdy.

watch

Kořeny kandaulismu se skutečně nachází právě tam. Rozdíl je v tom, že při swingers si sexuálních hrátek většinou užijí partneři oba, při kandaulismu je aktivita pouze na partnerce a milenci. To, co kandaulistu skutečně rozpálí, je, když si užívají jiní, respektive jeho partnerka s jiným. Ukazovat nahou partnerku jiným patří mezi lehčí formy této typicky mužské úchylky, v některých případech však může přerůst až v absurdní partnerské soužití.

TIP: Doporučujeme velký přehled sexuálních praktik, kde najdete popis i názorné obrázky. Rozšiřte si obzory o nové praktiky a zpestřete tak svůj intimní život.

Nevěrou to začíná

Projeví-li muž touhu po sexu ve třech, pak většinou jeho představa zahrnuje dvě ženy současně. Experiment s dalším živým penisem v posteli se mužům se „zdravým sexuálním myšlením“ už tolik nezamlouvá. Pokud však váš partner hovoří o zrealizování sexu mezi vámi a jiným mužem, nebo vás dokonce vybídne, abyste si našla milence, zbystřete. Podle všeho máte co dělat s kovaným kandaulistou.
Muži postiženi touto deviací si ji uvědomí teprve, když jsou svou partnerkou podvedeni. Namísto hněvu, nebo po prvotních pocitech žárlivosti, pak od ženy vyžadují detaily nevěry, přičemž právě při tom dosáhnou uspokojení.
„Určitě se taková záliba nedá považovat za normální,“ říká sexuolog Luděk Daneš. „Každá úchylka je již svým způsobem vrozená. V tomto případě už se navíc blíží sadismu. Dokud to ale oběma partnerům vyhovuje a nevstoupí do toho žárlivost, je to v pořádku,“ míní Luděk Daneš.
Téma, o kterém se dříve mlčelo nebo jen šeptalo, má dnes v každém případě své skalní příznivce sdružující se v kandaulistických komunitách na internetu.

Víkendové odpoledne na chatě

„Už delší dobu jsme měli rodinného přítele s větším penisem, chtěli jsme však s manželkou vyzkoušet něco zajímavějšího,“ píše jeden z členů kandaulistického fóra a pokračuje: „Podal jsem tedy inzerát, že hledám partu chlapů, kteří si to rozdají s mojí manželkou. Odpovědí jsme dostali spoustu a nakonec jsme vybrali jen šest pánů ve věku 35–50 let. Potkali jsme se na naší chatě. Všichni to byli pořádní chlapi. Když je manželka uviděla, úplně se jí roztřásly kolena,“ popisuje kandaulista a svěřuje se s dalšími detaily nezvyklého dýchánku, při kterém v pohodlném křesle pozoroval, jak si jeho drahá polovička užívá s muži, které oba poznali sotva před hodinou.  

„Od té doby to praktikujeme vždy, když je to možné. Když se dohodnu s chlapama, dělám si z kandaulistické akce i fotky,“ chlubí se muž. Ani ostatní členové fóra však nezůstávají pozadu a popisují, kterak nadšeně čekali, až se jejich milá vrátí od milence a zásobí je těmi nejšťavnatějšími detaily. Někteří kandaulisté své příspěvky dokonce doplňují fotografiemi intimních partií své partnerky po nebo při sexu s jiným mužem.
„Mně to dělá dobře, v podstatě se se mnou manžel chlubí. Kdybych za to nestála, tak to nedělá, a to mi právě lichotí,“ svěřuje se na jiném fóru partnerka dalšího kandaulisty.
Také člen s nickem čoklík jde ve svém sdílení zážitků velmi do detailů. „Mám skvělou sexy ženu, která má ráda sex a v kandaulismu jsme se dostali dál než kdokoli z těchto stránek,“ píše zapálený kandaulista, který podle svých slov s manželkou dosáhl na vrchol kandaulismu, takzvaný cuckold (extrémní podoba kandaulismu, kdy se partnerka cuckoldristy pravidelně sexuálně stýká s jiným mužem, přičemž manželovi uspokojení zcela odpírá). Jejich intimní styk je omezen na jednostranný orální sex. Někdy dokonce muž musí nosit „pás cudnosti“, který mu zabraňuje v masturbaci a vyvrcholení. Cuckoldrista prožívá uspokojení z ponížení. „Nemyslím na nic jiného. Je to stále intenzivnější, a pokud myslím na sex, myslím na cuckold,“ svěřuje se čoklík a dodává: „Stalo se to nezbytnou součástí mého života… klečet u jejích nohou a cítit, jak voní po sexu s cizím mužem, a líbat jí za to její božské nohy...“
Extrémní podoby kandaulismu vrcholí v případech, kdy muže vzrušuje asistovat při „oplodnění“ své partnerky cizím mužem – žena neužívá antikoncepci a muž ochranu. Potomka své partnerky pak oficiální partner přijme za svého.
Někteří takový svazek považují za klasickou frašku na nevěru. Ženám, které na něj přistoupí, vyhovuje údajně proto, že se zbaví stigmatu nevěry, a ještě si při tom, se souhlasem manžela, užijí.   

Něco více o kandaulismu

Kandaulismus je převážně mužská sexuální záliba, která údajně nese jméno po králi Kandaulovi. Podle pověsti měl král tak krásnou ženu, že ji bez jejího vědomí ukazoval jiným, když byla nahá. Kandaulistika v sobě spojuje prvky exhibicionistického, fetišistického, masochistického a sadistického chování. Kandaulista, který si je vědom své záliby, musí být dostatečně sebevědomý, musí své partnerce věřit a podporovat ji. Zaměření musí vyhovovat oběma v páru. Cuckold, tedy tvrdší forma kandaulismu, má původ v angličtině a v překladu znamená paroháč. Především v zahraničí existují agentury, které párům (ať již zkušeným, či začínajícím nováčkům) zajistí dle přání libovolný počet milenců a samotný sexuální akt ženy s nimi natáčí kamerou, zatímco partner vše pozoruje buď přímo v místnosti, nebo ve vedlejším pokoji. Záznam poté dvojice dostane jako památku.

Dnešní téma zní: NEOBVYKLÁ PŘÁNÍ A CHOUTKY PARTNERA

Dnešní téma bude poněkud pikantní. Trošku ho ale odlehčíme. Bude mě zajímat, co nejpodivnějšího po vás kdy partner chtěl, nebo co jste slyšely, že chtěl partner po někom z vašeho okolí a co je pro vás naprosté TABU, tedy co byste nikdy neskously. Můžete psát o známých, kamarádkách, příbuzných a samozřejmě i o sobě. :-) Pokud jste zažily muže, který vás líbal jako leklá ryby, nebo vám málem ukousl ret, mačkal vás v náručí jako citron nebo vás lákal, abyste si přivedla domů kamarádku, napište a svěřte se se svými vtipnými, šokujícími nebo neuvěřitelnými zážitky či příběhy jiných.

Své příspěvky můžete posílat už nyní na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz