Domov je nejkrásnější místo na světě. A je skvělé, když je možné také z domova pracovat! Praktické a stylové nápady se postarají o tvůrčí a veselé pracoviště přímo u vás doma. Těšit se můžete například na lampičku na čtení nebo doplňky ve veselých barvách, které se přizpůsobí Vašim individuálním potřebám a budou se dobře vyjímat jak v obývacím pokoji, tak v domácí kanceláři..Zahájení prodeje v týdnu od 15.června 2009.

Zvukový systém pro MP3 s vestavěným rádiem

TchiboS dokovací stanicí pro iPod – lze snadno ovládat dálkovým ovládáním. Pro iPody 3. až 7. generace včetně iPod touch, classic a nano 4 a běžné MP3 přehrávače. Rádio s PLL tunerem a 20 paměťovými místy pro uložení rozhlasových stanic. S funkcí nabíjení iPodu. Funkce buzení: budí iPodem, rádiem nebo tónem buzení. Funkce usínání s hudbou a funkce odloženého buzení. Vstup AUX. Připojení běžných modelů MP3 přehrávačů přes jacka 3,5 mm. Včetně 9 dokovacích adaptérů, síťového adaptéru, kabelové antény, dálkového ovládání a baterií do dálkového ovládání. Záruka 3 roky. Cena: asi 1.900 Kč

Stojan na fotky

TchiboNa fotky, pohlednice a mnoho dalšího. Nechte vzpomínky rozkvést. Z chromovaného kovu s dráty z ušlechtilé oceli. Spodní strana chrání nábytek před poškrábáním. Výška cca 39 cm. Cena: asi 400 Kč

Reproduktor pro MP3 přehrávače a počítače

TchiboIntegrovaná dokovací stanice s funkcí nabíjení pro iPod. Skvělý zvuk. Pro iPod, classic, nano, video, mini a běžné MP3 přehrávače. Připojení přes jacka 3,5 mm. Napájení ze sítě nebo z baterií. Včetně 6 dokovacích adaptérů, síťového adaptéru a jacka 3,5 mm. Záruka 3 roky.

Cena: asi 700 Kč

Laminátor

TchiboZatavuje dokumenty a fotky do laminovací fólie a chrání je před vlhkem, ušpiněním, vyblednutím barev a poškozením. Snadné ovládání: laminovaný dokument spolu s fólií vepředu vsunete a vzadu zatavený vyjmete. Pro formáty do velikosti A4. Včetně 15 laminovacích fólií: 5 x A4, 5 x A5 a 5 x ve velikosti vizitky. Záruka 3 roky. Cena: asi 550 Kč

Lampa na psací stůl

TchiboŠiroký světelný kužel simuluje denní světlo. Díky pohyblivé hlavě s mřížkovým krytem neoslňuje při práci. S hliníkovou konstrukcí: výborná stabilita díky těžké noze lampy. Spodní plstěná strana chrání nábytek před poškrábáním. Včetně úsporné žárovky a držáku pro montáž na stůl nebo na stěnu. Záruka 3 roky. Cena: asi 800 Kč 

USB kamera pro notebook

TchiboFotoaparát popř. videokamera a mikrofon v jednom. Rozlišení ve formátu VGA: 640 x 800 pixelů. Nastavitelná ostrost. K postavení nebo k připevnění na notebooky apod. Včetně USB kabelu a instalačního softwaru. Záruka 3 roky.

Cena: asi 400 Kč

Brašna na notebook

TchiboS vyjímatelným pouzdrem na notebook, pogumovanou spodní a boční plochou pro větší stabilitu a ochranu. S praktickým vedením sluchátek a přihrádkami na CD nebo MP3 přehrávač, PDA, CD, propisky atd. 100% polyester. Na notebooky s úhlopříčkou max. do 15,4".

Cena: asi 400 Kč

Dárkové sáčky 4 ks

TchiboRůzné vzory: 2 stejnobarevné a 2 s potiskem flockem. Překvapení! S vkládacím dnem a šňůrkou na nošení. Po jednom stejnobarevném šedém a bílém a po jednou šedém a bílém s potiskem flockem.

Cena za sadu: asi 200 Kč

V týdnu od 15. června 2009 budou tyto a další výrobky Tchibo v prodeji v obchodech Tchibo v nákupních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Mladé Boleslavi, Mostě a Pardubicích, v široké síti prodejních míst Tchibo v obchodních řetězcích       v celé ČR a také elektronicky. Aktuální nabídku včetně seznamu prodejních míst a internetovou prodejnu naleznete na stránkách www.tchibo.cz, informace o firmě Tchibo také na www.tchibo.com. Zboží je v prodeji pouze do vyprodání zásob. Všechny uvedené ceny jsou orientační.