Máte rádi hotely s relaxačními programy, abyste svou dovolenou mohli dovést do dokonalosti? Máme pro vás několik provoněných tipů od cestovní kanceláře Canaria travel – na hotely z Kanárských ostrovů.

Canaria travel

Zeptali jsme se zástupkyně cestovní kanceláře Canaria Travel, paní Drahomíry Vondrové, co by nám doporučila  za místa a hotely s rozšířenou nabídkou Spa:

Pokud vaší klienti hledají na Kanárských ostrovech dobrý relax v podobě služeb, kdy mohou využít různé programy masáží, koupelí, odpočinkových služeb, co byste jim doporučila?
Klienti mohou těchto služeb využít po celý rok, ale nejpříjemnější je to nyní v zimním a předjarním období.  Voda v Atlantiku není ještě docela teplá, tak je příjemné nechat se hýčkat v relaxačním centru, dopřát si masáž, dojít si do sauny. Pak si dojít po procházce po pláži na dobrou večeři – třeba na mořské ryby nebo plody. 

Jaké hotely se na nabídky SPA specializují?
Na ostrově Gran Canaria patří mezi vyhlášené hotely řetězce Gloria Palace, která mají svá centra Thalasso, dále hotely Lopesan Costa Meloneras (Centrum Spa Corallium nabízí relaxaci na ploše 3700m) a Lopesan Villa Del Condre resort & Thalasso. Dále hotely Meliá Tamarindos, H10 Meloneras Palace či Palm Beach.

beach

A Tenerife si klienti mohou odpočinout ve Spa hotelech Gala a Siesta, skvělé jsou lázně v hotelu Jardín Tropical, Sandos San Blas Nature Resort, Dream hotel Gran Tacande či Iberostar Anthelia a Gran Meliá Palacio de Isora, které se inspirují orientem Spa  centra se nacházejí i na Lanzarote, konkrétně v hotelech Beatriz Playa & Spa, Los Jameos Playa či Princesa Yaiza Suite Hotel.beach

Na Fuerteventuře můžeme doporučit úžasné lázeňské centrum, které mají řetězce R2 – Bahía Playa, Río Calma, Pájara Beach. V roce 2012 vybudoval hotel Barceló Corralejo bay na Fuerteventuře nové velké Spa, které jistě stojí za návštěvu stejně jako řetězce Barceló. Krásné Spa je také v hotelu Meliá Gorriones.

Obecně platí, že většina hotelů se 4 a 5 hvězdičkami nabízí pro své hosty nějaký relaxační program – masáže, sauny...

Jaké zajímavé nabídky můžou klienti využít?
Většina hotelů pro své klienty poskytuje slevy při vstupu do těchto relax center, popřípadě nabízí vstupy zdarma, nebo omezené množství vstupů zdarma. Je to individuální. Klienti tak mohou „ochutnat“ pohodovou atmosféru, příjemný relax a pokud si přejí, mohou se sem vrátit. Některé hotely mají nabídku vstupů zdarma přímo v ceně pokoje.

V centrech většinou naleznete: bazén, saunu, turecké lázně, jacuzzi, speciální sprchy, masáže, některé hotely se dokonce specializují na masáže pro golfisty. Součástí nabídky Spa jsou také kosmetické procedury, které jsou velmi oblíbené.


Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025

Canaria travel

Reklama