kanary

Propadli jste sportu s bílým míčkem? Hledáte dovolenou nejen pro relaxaci, ale kde si také dobře zahrajete golf? Jste zvědaví na místa s golfovým hřištěm, která ještě neznáte? Pak zkuste Kanárské ostrovy.

Sportovní aktivity vždy dodají dovolené u moře další rozměr. Výhodou Kanárských ostrovů je jejich exotická poloha a blízkost Evropy - celoročně je tam teplo a příjemně. Takže, pokud máte chuť se prohánět za svými míčky po travnatých polích, vyražte sem. Každý z ostrovů nabízí krásná golfová hřiště. Různorodost přírodních překážek na místních hřištích je úžasně široká a každý golfový areál je jiný.

Greeny i fairwaye místních golfových klubů jsou dokonale udržované, stejně jako jejich zázemí. Na mnoha hřištích fungují prestižní golfové akademie, do kterých se mohou přihlásit jak začátečníci, tak i pokročilí, kteří si prostě jen chtějí zdokonalit techniku pod dohledem mistrů. U vybraných hřišť je možné domluvit golfovou školu s profesionálem.

Jestli takovou dovoleno plánujete, chceme vám doporučit naší spřátelenou cestovní kancelář, která vám se vším pomůže, vše zajistí a vy se nebudete muset o nic starat.

Cestovní kancelář Canaria Travel zajistí veškerý servis, který s vaší cestou za věčně zelenými hřišti souvisí:

kanary

  • letenky a ubytování přímo na golfových hřištích nebo v jejich bezprostřední blízkosti
  • individiální odlety a délku pobytu dle Vašich požadavků
  • podrobné informace o všech hřištích
  • rezervace tee time
  • pronájem automobilu
  • přeprava golfového bagu zdarma
  • pojištění pro golfisty
  • v případě zájmu, přípravu celého golfového turnaje

Více na www.canariatravel.cz.

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234 mobilní operátor 602313049 fax 224946391 nebo 224 948025.

Reklama