Kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“ se stala nejvýznamnější a nejúspěšnější aktivitou svého druhu v České republice, což dokazují i počty misek. Během minulých ročníků se z nich mohlo těšit 7 497 psů a 6 573 koček v celkem 233 útulcích. Pro útulky je jakákoli materiální podpora velmi důležitá. Za ušetřené finance mohou například zrekonstruovat kotce či uhradit nákladnou veterinární péči.
5baa41b88d3c6peso.jpg

5baa40c8abc7bobrazek.pngJiž tradičně budou spotřebitelé díky svým nákupům výrobků značek Pedigree® a Whiskas® pomáhat opuštěným psům a kočkám, které jsou z nejrůznějších důvodů v útulcích. Kampaň i mechanika slaví každý rok velké úspěchy, z toho důvodu společnost Mars Czech pokračuje ve zlepšování životní úrovně zvířecích mazlíčků po celém světě i letos. Spotřebitel zakoupí v období od 10. září do 4. listopadu 2018 jakýkoliv výrobek značky Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Perfect Fit® nebo Dreamies® a tak pomůže darovat do vybraných útulků až 350 tisíc misek krmiva pro psy a kočky. Výběr útulků probíhá na základě dotazníkového průzkumu mezi útulky, který ke kampani každoročně realizuje Nadace na ochranu zvířat.

Cílem kampaně je zlepšit situaci psů a koček v útulcích na území České a Slovenské republiky. Kromě materiální pomoci je přínosem kampaně také podpora adopcí zvířat z útulků a osvěta zaměřená na odpovědnost majitelů zvířat. Společnými silami se společnost Mars Czech a Nadace na ochranu zvířat snaží díky větší informovanosti veřejnosti snížit počet zvířat v útulcích. A kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“ je forma pomoci, která skvěle funguje. To potvrzuje i partner kampaně Nadace na ochranu zvířat a její ředitelka Mgr. Eva Marlene Hodek: „Již krásných deset let můžeme ve spolupráci se společností Mars Czech efektivně pomáhat zvířatům v útulcích. A z toho mám radost, jelikož se pomoc dostane opravdu tam, kde je potřeba.“

Více informací o kampani zjistíte na stránkách zde.

Reklama