Foto: Kamila Nývltová

„Vánoce miluju, je to moje oblíbené období v roce. Letos je předvánoční čas trochu nestandardní a o to víc si všichni zasloužíme něco pěkného, a proto jsem se rozhodla natočit klip a vydat alespoň jednu vánoční píseň,“ říká Kamila Nývltová. „Můj dvorní skladatel Tomáš Živor ji složil v podstatě okamžitě. To byl jasný signál, že musí píseň vyjít. Patricie Fuxová byla jasná volba, co se textu týče. Skvěle se vcítí do interpreta a umí text napsat na míru,“ dodává Kamila.

„Píseň je taková pohádka, kterou všichni žijeme. Má vánoční tématiku a na Vánoce má všechno vždy dobře dopadnout, přesně tak, jak to bývá v pohádkách. A na Vánoce tu pohádku i více žijeme, lidé se k sobě chovají lépe a já bych si přála, aby nám to vydrželo i po Vánocích. Lidem bych chtěla také vzkázat, že je třeba zpomalit a každý den není samozřejmostí,“  doplňuje zpěvačka.

Během natáčení se dodržovala všechna aktuální nařízení. Přes den se natáčelo po celé Praze. „Nádherné záběry vznikly přímo na Karlově mostě, který v tuto dobu zeje prázdnotou, tak jsme toho pořádně využili. Po dlouhé době jsem se cítila jako princezna a jako pravá žena. Po dlouhé době jsem měla na sobě krásné dlouhé šaty spolu s úžasným make-upem a vlasy,“ dodává Kamila.Reklama