Od doby, kdy se mi narodilo první dítě, měla jsem dlouhou dobu pocit, že moje hlavní role v tomto životě je být matkou. Tento můj pocit podpořilo i mé druhé dítě, které přišlo po deseti letech. Přibližně dvacet let jsem tedy měla život jasný…

Bod zlomu nastal, když moje dcera opustila náš společný dům a můj syn začal prchat zpod křídel a pokukovat po svém vlastním nastavení. Syndrom prázdného hnízda se tomu říká. Tehdy jsem měla schůzku sama se sebou a musela si přiznat, že nevím, co dál. Tolik prostoru, který se přede mnou otevřel… Ale kterým směrem se nyní vydat, co jsem to v životě vždycky chtěla a neudělala?

zinkit

Po několika měsících tápání jsem přišla na to, že mým snem bylo vždy dobrodružství. Třeba objevování věcí skrytých a takových, co vám vezmou dech. Jednou z těchto cest je pro mě i získávání informací o drahých kamenech. Vždy, když mi přes cestu přeběhne svítící cedule s nějakým novým kouskem, naplní mě to radostí malého dítěte, co rozbaluje dárek pod stromečkem a žasne!  

O jeden další úžas, který mě nedávno potkal, se nyní ráda podělím i s vámi. Jedná se o nerost nesoucí téměř chemický název, je to zinkit. Podle Cassandry Easonové je tento magický kousek v přímé souvislosti s draky a dračími energiemi. 

Čtěte také:

Zinkit podle jejího vědění pomáhá při hojení ran, působí při léčení potíží s prostatou nebo ženskými i mužskými pohlavními orgány. Má sílu podněcovat pohlavní pud, funguje při problémech spojených s otěhotněním, při HIV, AIDS a nemocech autoimunitního systému. 

Je skvělým pomocníkem při ochromujících návalech úzkostí jakékoliv podstaty. Též jako nerostný přítel při překonávání špatných zkušeností.

Cassandra doporučuje zinkit použít při magii spojené se svíčkou nebo ohněm, může nám pomoci k příchodu štěstí prosperity a plodnosti. 

Inu, draci byli odjakživa mocné bytosti.

zinkit

Zinkit a jeho sílu znali již staří indiánští mudrcové a tento krystal nazývali krví Matky Země. Jeho výskyt je zaznamenám především v americkém New Jersey, ovšem v jiných lokalitách je poměrně vzácným polodrahokamem. 

Zinkit svým kouzlem aktivizuje nižší čakry, které dodávají energii vyšším čakrám. Již menší kousek tohoto zajímavého kamene přináší ohromující pocit blaha, energie a vitality. Magické účinky zinkitu dokonce vnímají i lidé, kteří nejsou na energie nerostů nijak zvlášť citliví, i ti dokážou blahodárné účinky zinkitu a jeho zásobárny energie plně využít. Tento zlatohnědý kámen podle esoteriků zlepšuje kvalitu všech kreativních energií. Je však potřeba jej používat opatrně, neboť je i pro svou dračí podstatu velice mocný a nehodí se pro děti či zvířata.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také: