Před pár dny v mém životě došlo k nečekané události. K takové, která dokáže otřást celým vaším světem a navždy jej změnit. Jedna z mých nejbližších bytostí, kterou znám velmi dlouho, která vedle mě prošla více než polovinou mého života, vyvedla mě z největších průšvihů a byla ukazatelem na těch nejdůležitějších cestách, bytost, která je pilířem mnoha dalších osob na tomto světě, ze dne na den velmi vážně onemocněla. Pár dní se dokonce ani nevědělo, zda se vůbec mezi nás vrátí. 

Určitě se něco podobného stalo i mnohým z vás, takže určitě znáte ten pocit naprostého ochromení, totálního chaosu a zároveň beznaděje, co bude dál… A můžete si o sobě myslet, jak máte všechno pod kontrolou, jak jste silnou bytostí.

variscinŽivot vás nakonec vždycky prověří a většinou z místa, kde byste to nejméně čekali. 

Před delším časem jsem se pustila na průzkumnou cestu po drahých kamenech, které nejsou příliš známé veřejnosti, jejichž názvy jsou pro některé z nás novinkou. 

V souvislosti s mým osobním zemětřesením na mě z knihy promluvil tentokrát variscit.

Tento nepříliš známý nerost totiž pomáhá zmírňovat strach a obavy. Přináší úlevu od depresí a stresu, také dokáže odstranit klamy, a pomůže vám ukázat se bez obav světu takoví, jací jste. Variscit je také polodrahokam, který v duševním životě nabízí možnost vybřednout z hlubin zoufalství a nabít ztracenou naději a víru v univerzum. Podle bílé čarodějky Cassandry Easonové vezmeme-li kámen do ruky a pohladíme-li jej, úzkost se zmenší. Kdykoliv se ocitneme v situaci, která je pro nás stresující, vezměme variscit do ruky a v duchu si opakujme: cítím se klidný a šťastný.

Čtěte také:

Z hlediska praktického použití variscit funguje jako filtr na podrážděné reakce vyvolané okolím…

Cassandra ve své knize o drahých kamenech také píše, že právě variscit posiluje mužský reprodukční systém, něco jako viagra mezi krystaly.

variscit

Tento z mého pohledu významný kámen podle dalších mystiků mimořádně dobře pomáhá nemocným lidem a také invalidům. Tělesně postiženým jedincům nabízí oporu a dodává jim odvahu na jejich nelehkých životních cestách. Variscit těmto bytostem dodává sílu, aby pokračovali dál navzdory své nemoci, pomáhá jim bojovat s nerovnováhou vyvolanou jejich postižením, jelikož na tělesné úrovni tento nerost slouží jako zásobárna energie, která pomůže v pravý čas doplnit její vyčerpané zásoby. 

Mimo již výše zmíněné schopnosti je variscit pomocníkem při vyvolání vzpomínek na minulé životy, pokud jej budeme přikládat na třetí oko.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama