Přemýšlela jsem, jaký kámen si na tuto další cestu, která se přede mnou otevírá, zvolit. Má mysl se při hledání zastavila u dalšího nezvyklého kamene, a tím je tsavorit, zelený granát.

Podle doporučení mystiků je tsavorit kamenem, který je dobré nosit, abychom probudili pocity štěstí a pozitivní myšlení, jenž přitahuje hojnost ve smyslu zlepšení kvality života a otevřenost poznávat lidi, s nimiž se často nestýkáme.
5a5c8759c0f39obrazek.jpg

Tento krásný nerost na fyzické rovině působí na náš imunitní sytém, srdce a plíce, zlepšuje stav hypofýzy a štítné žlázy, dokáže upravit alergie, ať již na rostliny, či zvířátka, pomáhá upravit hladinu cukru v krvi, onemocnění kůže, oteklé tkáně jizev, detoxikuje ledviny a krev, má sílu navrátit libido u žen a v neposlední řadě také působí celkově protizánětlivě.

Nepříliš známý zelený granát podle odbornice na magické schopnosti kamenů Cassandry Easonové na psychické rovině působí na vaše vnitřní dítě - pokud bylo v dětství přehlížené či se stalo obětním beránkem celé rodiny. Jeho vyzařování vám dodává sílu přerušit tento koloběh a zapůsobit tak, abyste na sebe přestali brát vinu v každé situaci. 

5a5c88a2a77f6obrazek.jpgTsavorit je velmi vhodným kamenem k meditaci, pokud potřebujete usnadnit komunikaci s vyššími duchovními sférami. Budete-li jej používat, máte velkou možnost prohloubit své duchovní schopnosti, zvláště pak intuici.

Tento zajímavý zelený kámen pomáhá při uvolňování starých emočních traumat, pocitů nespokojenosti, je skvělým pomocníkem na cestě v hledání ztracené důvěry k lidem, ba i k životu samotnému. Zelený granát vás vede při urovnávání sporů, jak v zaměstnání, tak i mezi sourozenci, zabraňuje pak především snahám o zbytečné soupeření, které působí jako jed v mezilidských vztazích.

Čarodějka Cassandra, která ve svých knihách o drahých kamenech promlouvá i o tsavoritu, říká: máte-li pocit, že vás ohrožuje úspěch ostatních, zelený granát je tím pravým kamenem právě pro vás. Noste jej jako náhrdelník nebo prsten, samotný nerost nošený u srdce vám pomáhá poznat vaše požehnání a dosáhnout toho, co postrádáte.
Jste-li svobodní, každý pátek, v den Venuše a lásky, položte dva stejně malé kousky tsavoritu před zapálenou zelenou svíčku, abyste přitáhli lásku nebo přivolali tu ztracenou. Nechte svíčku hořet asi 20 minut a vyšlete svá přání k nebi za přispění světla a síly tsavoritu…

PS: Kdo věří na zázraky, tomu se v životě dějí.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit