Pokud na nás útočí informace negativního charakteru, které jsou jako vývrtka a noří se do nás jako do korkového špuntu, zkusme svou mysl napřít jiným směrem. Na něco, co nás potěší, co nám dá světlo a naději, která umírá poslední, až když už nic nezbývá, a věřme v lepší časy.

Máme toho ještě strašně moc, jen to vidět, změnit úhel pohledu a nepoddávat se, do poslední dechu čelit nepřízni…

image.png
Foto:Shutterstock

Když začala první vlna nakupování zásob mouky a rýže, Pelikánová sedla k internetu a objednala kameny proti panice a takové, co vytváří neviditelné ochranné štíty, jeden balíček s kouzelnými nerosty na mě stále ještě čeká na poště a už se těším na to, až si jej vyberu.

Kdyby nic jiného, dělá mi velkou radost si o těchto věcech číst, každé takové poznání nového kamene je pro mě dobrodružstvím, a což když se mi podaří si takový nerůstek dokonce koupit a nabídnout mu své přístřeší, to je radost dvojnásobná - a o to tu jde, raději než se týrat špatnými zprávami, sbírat a absorbovat ty dobré.

Dnešní psaní o drahokamech je o stibnitu.

Vyhlédl si mě, když jsem objednávala kyanid v náramkové formě, hned vedle fotky černého kyanidu totiž bylo psaní o stibnitu. K mému velkému překvapení jsem se o něm dočetla, že mimo jiné zlepšuje reflexy a pomáhá budovat ochranu těla proti infekčním chorobám včetně jejich nových forem!

Co tomu říkáte, náhoda? Ty přece neexistují.

Stibnit se zřejmě nezalíbí všem, je i na pohled značně specifický, ale poslechněte si o něm a pak se teprve rozhodněte, jestli mu dáte šanci…

Podle vědmy Cassandry Eason tento nerost dodává odvahu, poskytuje podporu a ochranu. Stibnit magickou disponuje silou, která působí při problémech ve vztazích, a to zejména v případech, kdy se nás kdosi snaží dostat pod kontrolu nebo dusit.

Na tělesné úrovni působí při potížích se žaludkem, trávením nebo jícnem. Jeho vyzařování uvolňuje svalové křeče a napětí.

Podle esoterického vědění je dobré stibnit uložit na místo, kde na něj bude neustále svítit slunce, aby k vám přitahoval peníze z různých zdrojů a současně snižoval požadavky na vaše stávající zdroje, říká Cassandra. Je to výjimečný krystal i proti dluhům, zvláště pak v situaci, kdy se věřitelé chovají hodně nepříjemně.

Tento stříbřitě šedý kámen má ovšem mnoho dalších magických vlastností: pomáhá při navrácení založených či ukradených věcí a zatoulaných zvířátek.
5e6f5a9d0e54eimage.png
Foto:Shutterstock

V takové situaci je potřeba položit kámen na jméno či fotografii ztraceného zvířátka a zároveň si v mysli představovat, jak se k vám vrací.

Stibnit je podle léčitelů i kamenem pravdy, který má moc chránit před nekalými úklady a narušováním vašeho výsostného osobního prostoru či soukromí.

Stibnit nabízí ještě spoustu možností při různých duchovních činnostech či magických praktikách, ale je potřeba mít vždy na zřeteli informaci, že se jedná o jedovatý nerost! Pokud s ním budete pracovat, je nutné si vždy pořádně umýt ruce, nesmí se používat ani do elixírů ani při přípravě pokrmů. Je třeba dodržovat i bezpečnou vzdálenost od dětí či domácích mazlíčků.

Reklama