Nerost, o který se právě nyní jedná, jsem našla v knize o drahokamech, když jsem hledala úplně jiný kámen, a není to poprvé, kdy mám bytostný pocit, že právě o něm je potřeba dnes napsat.
5beeb291ef3e8obrazek.jpg
Šivův lingam. Kámen, který podle věhlasné bílé čarodějky Cassandry má úžasné praktické použití. Jestliže stále hledáte spřízněnou duši, hoďte na Nový rok Šivův lingam do hlubokého jezera nebo do moře při odlivu. Můžete tak učinit i první den kteréhokoliv měsíce. Třikrát se pak nadechněte a vyslovte: Zavolejte mou druhou polovinu, toužím po úplnosti.

Tento celkem neznámý nerost se dále používá k posvátným tantrickým praktikám duchovního sexu. Jeho využití se také uvádí při rituálech za úplňku souvisejících s ženskou plodností. Kámen Šivův lingam se podle doporučení esoteriků má ponechat tři noci před úplňkem venku, nejlépe na měsíčním světle. Až nastane úplněk, položte jej při milování do postele… Tento magický kámen se podle roviny tělesných účinků používá při posílení plodnosti, při impotenci, předčasné ejakulaci a při dalších mužských sexuálních dysfunkcích. U muže i u ženy pak posiluje pohlavní pud a má moc i usnadňovat porod!
5beeb2851c7efobrazek.jpg
Z hlediska psychické roviny dokáže Šivův lingam spojovat a harmonizovat mužskou i ženskou energii tak, aby byly v rovnováze.

Je vynikajícím pomocníkem i v těch situacích, kdy potřebujeme překonat pochybnosti ohledně vstupu do vztahu s partnerem stejného pohlaví. Šivův lingam je nerost, magický talisman, který se nachází v daleké Indii v posvátné řece Narmada, tam se v období sucha vybírá z jejího koryta, pečlivě třídí a ručně leští. Odsud se dostává do celého světa. Šivův lingam je dobré použít i při feng-šuej k řízení toku energií po domě.

Tento dnes již pro svou oblibu poměrně vzácný nerost používejte vždy, když potřebujete narovnat sexuální či milostné vztahy vašeho života.

Z hlediska významu při věštění má Šivův lingam pro nás mocné poselství: neklidné časy se přeženou a nečekaná  pozitivní událost uklidní rozbouřené vztahy!

Čtěte také: