A jak vypadá váš pracovní stůl? Také si jej intuitivně zdobíte amulety, drahými kameny a předměty, ke kterým máte citový vztah? To se jen snažíme vyrovnat špatné záření z monitorů a eliminovat pracovní stres, leckdy je to i jakési ohraničení osobního prostoru před vibracemi lidí, s kterými musíme pracovní čas trávit (i když nám nejsou právě sympatičtí).

5f103720f0114obrazek.png
Foto: Shutterstock

Před pár dny měla narozeniny moje milá kolegyně z kanceláře, je postižená stejně jako já - miluje magické předměty a má jako každý druhý problematické vztahy, říkala jsem si, chtělo by to nějaké komplexní kouzelné cosi, ale co přesně?

Necháme se oslovit, radila má mysl, a ono to přišlo. 

Já jí totiž pořídím ORGONIT!

A začalo hledání toho správného, jistě tušíte, že správný orgonit jsem nenašla jen pro ni, ale jeden i pro sebe a jeden do pokoje mého syna, kde technika jede v jednom kuse a záření by se dalo krájet.

Orgonit jsem viděla v ložnici svých přátel, tak podvědomě o jeho existenci vím, ale do teď jsem necítila potřebu pozvat ho k sobě do života. Asi přišel jeho čas…

Orgonit je z pozice magie zázračný živý kámen, který vzniká originálním spojením křišťálu, drahých kamenů a určitého poměru kovových materiálů. Znalci taoistické filozofie a esoterických věd doporučují umístit orgonit do silně zatížených reprezentačních prostor, kanceláří, provozoven či firemních jednacích místností, kde bývá kladen vysoký důraz nejen na prostorovou funkčnost.

Například orgonitová placka jako amulet má sílu pokrýt pozitivním působením okruh plných dvaceti metrů čtverečních. Ti, kteří se zajímají o vibrace v prostorech, říkají, že je tento amulet skvělý pomocník při ochraně proti vlivu negativních geopatogenních zón a také elektrosmogu - do takové orgonitové placky se přidává jantarová stromová pryskyřice, správné kovové částice a minerály - brazilský křišťál a šungit z Ruska.

5f10371297fdeobrazek.png
Foto: Shutterstock

Orgonity jsou různé, můžete si najít ten s nastavením právě pro váš úkol či cestu, ovšem obecně jsou to kouzelné předměty, které chrání lidské energetické pole, zvyšují vibrace, pomáhají v uzdravování, snižují únavu, harmonizují spánek, snižují škodlivý vliv elektroniky na zdraví.

Z orgonitu můžeme mít:

  • nejznámější jsou orgonitové pyramidy a kužely
  • orgonitové hmatky
  • orgonitové náramky
  • orgonitový strom života
  • orgonitový medailon

Další zajímavé kameny najdete i v následujících článcich: 

ca3.jpg

alm3.jpg

az3.jpg

Reklama