Nevíš, jak to mám udělat? Ptala se mě po jednom z dalších sezení u kohosi, kde se pokoušela dešifrovat své potíže. O podobné terapii jsem již několikrát četla a narazila jsem na zmínku o tomto počinu v různých článcích o léčení duše.

Zkus si najít nějakého dobrého terapeuta, který ti bude sympatický, a jdi do toho, pokud to tak cítíš, říkala jsem jí, ale pokud myslíš, že by ses na to mohla nějak připravit, tak určitě existují i nenásilné techniky za pomoci kamenů, bylinek, vykuřovadel a podobných čarodějných pomůcek, tak bych to určitě taky vyzkoušela… Vzpomněla jsem si totiž na jedno mé vlastní sezení, kdy mě paní vědma vysloveně nutila rozbít mé obranné vrstvy, které jsem si za léta vytvořila. Neříkám, asi měla v podstatě pravdu, ale zásah to byl velice násilný (z hlediska emočního) a pro mě osobně až nepříjemný.
5d38348e72c1aobrazek.png
Jenže je tomu již mnoho let zpět a v té době jsem měla pocit, že mám před sebou nezpochybnitelnou autoritu, dnes bych při podobných pocitech odešla, autorita neautorita… Zkoušela jsem tedy kamarádce nabídnout, aby byla opatrná při výběru průvodce cestami vlastního já, nechť je to jemnou cestou. Na takovou cestu, která rozhodně není nemožná ani nadlidská, jsem jí podle učení čarodějek doporučila nerost kovelit. Tento kámen podle kouzelnice Cassandry Eason je nejlepším krystalem při opětovném prožití vlastního narození, kdy vás terapeut provádí touto chvílí, abyste překonali slepá místa v životě.

Kovelit je ovšem vzácný nerost, sama jsem měla potřebu si jej pořídit a upřímně - zatím jej  bohužel nemám.

Kovelit - z hlediska magické roviny - dokáže svou silou pomoci každému, kdo žije se silně egoistickou osobou, jeho působení může přes vás takovému člověku pomoci, aby se dostal do kontaktu s realitou.

Tento drahokam tmavé barvy je dobrý při léčitelské praxi, zvlášť v případech, kdy je potřeba odstraňovat letité bloky nebo je potřeba přijmout poselství z jiných dimenzí, jež obsahují duchovní moudrost či hluboké poznání…Cassandra dále ve svém pojednání o kovelitu říká, že jeho význam při věštbě je pozoruhodný - jeden z okamžiků, kdy musí nejvyšší dobro dostat přednost před osobními touhami. Z dlouhodobého hlediska vám to přinese úspěch.
5d3834a1df576obrazek.pngKovelit je významný i z hlediska fyzické roviny a jeho příznivých účinků na tělesnou schránku - je totiž uznáván při působení na oči, uši, krk, dutiny, ústa, buněčné poruchy. Za pozornost stojí i jeho příznivý vliv při léčbě rakoviny nebo v situacích, kdy je nejistá  pacientova diagnóza. Svým působením dokáže i zmírňovat nežádoucí vedlejší účinky léčby.

Kovelit je ale podle mě nerostem, který by se mohl hodit každému z nás, je esoteriky považován za drahokam, který přináší naději tam, kde již žádná nezbývá. Jeho vyzařování dokáže dělat malé zázraky, pomáhá měnit sny ve skutečnost a podle již zmíněné vědmy Cassandry kovelit kombinuje pozemskou snahu s čímsi, čemu se někdy říká božský zásah.

Léčitelé nošení kovelitu doporučují, pokud trpíte skleslostí a obavami, tento nerost vám takové nepříznivé období pomůže překonat. Zároveň vám jeho působení bude připomínat nadcházející úspěch a podporovat vás při jeho dosažení!

Reklama