Franklinit je nerost, který je ve znamení blíženců - já jsem poslední blíženec a blíženci jsou nyní i astrologicky v čele.

Jeho inspirací, kterou nám zprostředkovává, je podle vědmy Eason toto: dokážu znovu najít sám sebe…
5ed78a0a102a5obrazek.png
Foto: Shutterstock

Franklinit je podle těch, co rozumí jejich řeči, silně uzemňovací nerost, který svým magnetismem pomáhá přitahovat věci, které by se nám mohly v životě hodit.
Tento krystal lze na doporučení esoteriků naprogramovat jednoduchým způsobem tak, že si ho vezmete do ruky a pronesete nahlas, co potřebujete, a současně si žádoucí výsledek představíte.

Tento nerost je též oblíbeným talismanem pro obnovu vztahů, jeho vyzařování působí při konfrontaci a řešení minulosti, je to ten správný pomocník, pokud se potřebujete zbavit něčeho, co může být i zasunuté v paměti, ale co vám brání v cestě vpřed a vyrovnání se s tím, co už se nedá změnit.

V knize průvodce stovkou krystalů a světem jejich magických sil se o franklinitu píše: má silně příznivé psychické účinky, přináší okamžitý vhled do emocionálních problémů. Pomáhá  chápat rozdíly mezi pravdou a iluzí. Usnadňuje rozhodování, co by mělo být zachováno a co bychom měli opustit, pokud úsudek ztěžuje nezralost nebo psychické bloky.

O tomto kameni se můžeme dále dozvědět, že má příznivé účinky na růst vlasů, na zrak, mužské reprodukční orgány, zvyšuje odolnost proti nemocem z nachlazení a proti chřipce. Další jeho schopností na tělesné úrovni je, že pomáhá při objevování nových způsobů léčby u nemocí, které jsou úporné a nechtějí polevit.

Franklinit má naleziště v americkém New Jersey, ale k dostání je ve specializovaných obchodech i u nás. Tento nerost, pokud se rozhodnete se ním pracovat, může spustit procesy v podvědomí, aby se odhalila skrytá poselství. Mezi jeho výjimečné schopnosti patří i moc upozorňovat na budoucí problémy, jeho sílu můžeme využít i na pracovišti, kde dokáže otupovat a mírnit sarkasmus, je to minerál diplomacie!

A nesmíme zapomenout i na jeho schopnost zahánět přespříliš horlivé nápadníky nebo přežít finanční potíže tak, že nás franklinit podporuje při soustředění na určitý cíl a plné využití vlastních schopností a důvtipu.

Mohlo by vás také bavit: 

Reklama