Obzvláště pak v případech, kdy co chvíli objevíte nějaký nový a zajímavý kousek, který k vám natahuje kamenné ručičky a sladkým hláskem vás vybízí: vezmi si mě, a vy si ho u bratří Grimmů chcete vzít!

A že ten můj poslední objev opravdu není z laciného kraje.

602a37eeb3ceeobrazek.pngFoto: Shutterstock

V přívěšku jsem ho našla v nabídce kolem dvou tisíc korun a i v popisku má označení vzácný kámen, který se nachází pouze na několika málo nalezištích v Rusku, v Kanadě, Grónsku či na Madagaskaru.

Eudialyt je oním speciálním kouskem, který mi před několika dny padl do oka.

Budu se určitě opakovat, ale nikdy jsem o něm předtím neslyšela, je to další z nerostů, o kterých se příliš neví i přes to, že má kouzelné schopnosti a úžasnou nabídku magických vlastností.

Tajemná Hékaté, stránky, které jsou studnicí mých objevů, nabídla nedávno eudialyt facebookovému světu k esoterickému a energetickému tanci.

A mně nedalo než jako vždy výzvu přijmout a tento krystal si myšlenkami osahat.

602a393e45d4fobrazek.png
Foto: Shutterstock

Eudialyt je podle Hékaté kámen nových začátků, tak možná i proto mě tak mocně přitahuje. Je to velmi silný a vzácný harmonizující minerál, který má neviditelnou schopnost propojovat čakry a vyrovnávat proudění naší energie. Podporuje kreativitu a produktivitu, svým vyzařováním pomáhá odčinit minulé činy a otevřít své nitro pravdě. Tento z mého pohledu strakatý nerost nám pomáhá na cestě k očištění, odčinění chyb a také smíření se se sebou samým.

Na energetické úrovni nás posiluje, zahání deprese a nespokojenost, uvolňuje negativní pocity, podporuje změny, pomáhá nám najít sebe a také se setkat s naší spřízněnou duší.

Podle vědění Judy Hallové je tento speciální kámen naplněn mocnou životní silou, spojením s energií kundalini, otevírá čakru srdce, propojuje ji se zemí a dokáže navodit hluboké přesměrování naší duše, aby splynula s myslí a také emocionálním tělem.

V karmické sféře nás vede cestou, jak odčinit nešťastná rozhodnutí, a také nás dokáže vést na duchovní cestě k radosti a uspokojení, kdy můžeme růst lépe, než pokud se vydáme cestou utrpení.

Na tělesné rovině tento skvělý minerál podporuje víceúrovňové buněčné léčení, při vyčerpání dodává energii, harmonizuje mozkové impulsy, stabilizuje nervový systém a zrakový nerv, pomáhá při léčbě Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby a mezi jeho jemné schopnosti patří i pomoc a povzbuzení těla k samoléčení.

Tak nevím, zvlášť ta tělesná rovina, na které eudialyt může pracovat, se mě docela týká, o té duchovní ani nemluvě, ta se týká téměř každého z nás. Vypadá to, že ty losy vezmu alespoň tři, držte mi prosím palce a pro jistotu i ukazováčky já ten eudialyt totiž asi hrozně potřebuju.

O tomto kameni si také přečtěte:

Krystal cerusit pomáhá při při závislostech a depresích

cer3.jpg

Reklama