Něco svěřím, i když myslím, že nejsem úplně stádní typ, já si tuto barvu taky zamilovala. A dokonce jsem si pořídila ve vítězném odstínu chlupatou deku a několik nádherných zlatožlutých polštářů. Myslela jsem i na svetr, ale nikde jsem nenašla takový, jaký jsem si vysnila. Nikdy jsem nebyla milovníkem podobných odstínů, dokonce bych řekla, že mě skoro až odpuzovaly, tak co se děje v mém světě, že jej najednou vítám s otevřenou náručí? Zamýšlela jsem se nad tím několik dní, a proč to samé potřebuje tolik dalších lidí na planetě, když je to takový hit?

kam.jpg
Foto: Shutterstock

Co nám to má dodat, vyléčit, napovědět?

Otázky se hemžily v mé hlavě jako hejno akvarijních rybek při krmení. Odpověď je jako vždy naprosto jednoduchá.

Po dlouhém období temna, kterým jsme prošli a vlastně ještě již s lucernou v ruce procházíme, potřebujeme všichni světlo, abychom přežili. Mnoho světla…

Zlatá barva podle stránek najdise.cz je nosičem informací o hojnosti, dodává všemu lesk a pocit bohatství (hmotného, či nehmotného). Je to barva, která určuje správný střed, navozuje univerzální lásku a otevírá v nás nejvyšší hodnoty zastoupené idealismem, velkorysostí a šlechetností. Její frekvence hraje tóninu klidu a vyrovnanosti.

Samotná žlutá barva je nejjasnější barvou, která má schopnost povzbuzovat a rozveselovat! Odpradávna je symbolem moudrosti a vysoké inteligence. Svými vibracemi povzbuzuje nervy a pomáhá k oživení paměti.

ka.jpgFoto: Shutterstock

Pokud byste měli podobné zlatožluté potřeby jako třeba já, vřele doporučuji k polštářkům pořídit třeba citronový křemen pro duši.

Kámen, který podle Cassandry Eason nese unikátní vlastnosti.

Ve své knize o drahokamech jej radí použít, pokud potřebujete okamžité rozhodnutí nebo v případě nouze rychle získat peníze. Často jej využívají vymítači duchů a doporučen je i jako jeden z nejúčinnějších nerostů, pokud se potřebujete vymanit z vlivu člověka, který hraje psychologické hry.

Cassandra v tomto případě radí nosit náušnice s tímto kamenem, pokud taková osoba používá lichotky, aby zlomila váš odpor.

Stejně jako zlatožlutá barva sama o sobě, citronový křemen na emoční rovině připomíná všechny dobré věci v životě a zahání negativitu. Řekněte sami, nejsou to samé skvělé informace? Tak kdo ještě nemá zlatožlutou deku, nebo na ní alespoň nepomyslel, zvedněte ruku. :-)

Zdroj: www.najdise.cz, kniha Cassandra Eason: Kameny pro zdraví a pohodu

O tomto kameni si také přečtěte:

cer3.jpg

eu3.jpg