Blížící se podzim a občasné zapršení mi ale dokázalo dodat energii k novému začátku a smíření se se situací. Podzim je totiž podle mě dobou kouzel! A i když nás prý ještě nějaká ultra vedra čekají, chladné noci je vyváží a uklidní mysl.

5b9bb106ebec0obrazek.pngKdyž tak nad tím přemýšlím, možná nás letní oheň měl spálit, abychom mohli z popela opět vzlétnout - moudřejší, silnější…

Tedy zpět ke kouzlům, podělím se s vámi dnes o jedno, které se mi opravdu velice zamlouvá. Objevila jsem ho při hledání dalšího netypického drahokamu, který bych vám chtěla představit.

Citronový chrysopras, který pomáhá při ochraně před temnými  kouzly a ovládání naší mysli, je tím dnešním favoritem. Cassandra Easonová, velekněžka kamenů a léčivých krystalů, doporučuje v těchto případech vzít citronový chrysopras do ruky a vyslovit jméno útočníka, poté vložit kámen s informací do plastové nádobky, tu uzavřít a dát ji do mrazáku. Po třech měsících je nutné kámen i nádobku zakopat.

5b9bb1257b024obrazek.pngTento z obecného pohledu běžný nerost také bílá čarodějka doporučuje zakopat u vstupních dveří, abyste odradili nevítané návštěvníky, a nosit na ochranu před psychickým nátlakem!

Citronový chrysopras má ale daleko širší využití, z různých pramenů se o něm můžeme dozvědět, že je dobré jej nosit, když se často vracíme domů v noci, jako amulet před obtěžováním. Opracovaný drahokam či šperk z něj by měl mít každý člen rodiny, který trpí žárlivostí nebo nějakou závislostí.

Je to dokonce nerost, který se doporučuje použít, pokud nový partner nemá rád vaše děti! Nebo pro vaše domácí zvířátka, pokud těžce nesou příchod dalšího mazlíčka.

5b9bb13c21349obrazek.pngZ psychického hlediska citronový chrysopras podle mágů a kouzelníků pomáhá při manipulaci a citovém vydírání, jenž se na nás snaží ostatní použít. Jeho síla pomůže zahnat neodbytného nápadníka, na kterého neplatí odmítnutí, podněcuje nás k upřímnosti, dokáže léčit bolest z neopětované lásky a skvělé schopnosti má i na poli fyzickém.

Z hlediska fyzických účinků tento nerost může pomoci při kožních potížích, při problémech se slinnými a potními žlázami, při problémech s játry, cholesterolem, při detoxikaci, hormonální nerovnováze a dokonce i při sexuálních dysfunkcích. A při mnoha dalších potížích.

Čtěte také:

Reklama