5e4d3fce28e74obrazek.pngJiž mnohokrát jsme se přesvědčila, že černé drahé kameny v sobě ukrývají netušené poklady, a tak není překvapením, že na ochranu před panikou je nejlepší černý kyanit. Kámen, který není pro každého, ale každý by si o něm mohl přečíst, pokud bude chtít nějakou magickou berlu ve stavu panickém.

Podle esoteriků je černý kyanit nerostem pohlcujícím paniku a neschopnost vymanit se z cyklu negativního myšlení! Pomáhá nám především ve stavech, kdy potřebujeme zapomenout či vypustit z mysli něco, co nemůžeme vyřešit, ať již se jedná o těžký rozvod, nebo o někoho, kdo nás opustil, aniž by mezi vámi došlo k usmíření…

Černý kyanit je polodrahokam, který má velkou moc léčit i naše tělesné schránky, snižuje krevní tlak a blahodárně působí na nadledvinky, dokáže ulevit od bolestí a je účinný při potížích kostní dřeně, také při onemocnění buněk, při neurologických potížích a poruchách zraku.

Čarodějka Cassandra Eason ve své knize o černém kyanitu píše mnoho pozitivních věcí a mimo jiné nabízí magický rituál spojený s tímto výjimečným nerostem.
Namiřte hroty tohoto černého krystalu od sebe, abyste se chránili před vším, co by vám mohlo ublížit. Při tomto ochranném rituálu je dobré zamířit hroty ven z okna, abyste odklonili ustupující napětí a rozptýlili negativní emoce.
5e4d4065e77a9obrazek.png
Naopak vyslovujete-li nahlas svá přání a pracujete-li přitom s černým kyanitem, otočte kámen hroty k sobě.

5e4d3fe197355obrazek.pngČerný kyanit je oblíbeným nerostem těch zasvěcenců, kteří léčí energií. Je výborný při čištění energetického pole aury a taktéž energie v místnostech, kde se provádí léčebné zásahy. Potřebujete-li vyčistit vnitřní čakrový systém, pohybujte kamenem nahoru a dolů podél těla. Následně je potřeba kroužit krystalem kolem hlavy a ramen, k zacelení trhlin v auře.

Mohlo by vás také bavit si přečíst: Pořiďte si šperk ze zkamenělého dřeva, jež vás propojí s předky

Tento černý kámen má moc stimulovat mentální energii, taktéž ochraňuje esoterické začátečníky, aby v nich parapsychické fenomény nevyvolávaly strach. U černého kyanitu je také dobré po seanci pohybovat kamenem svisle nahoru a dolu před tělem, abyste jej uklidnili nebo uzavřeli před negativními energiemi.
Černý kyanit je podle magických pramenů krystalem snění, kamenem, který vám umožní cestovat bezpečně ve spánku do jiných dimenzí…

Ach jo, stejně jako u mnoha dalších kamenů, o kterých jsem vám vyprávěla, černý kyanit je dalším z mnoha nerostů, který zřejmě nutně potřebuji - a dost možná, že zjistíte něco velice podobného, tak doufám, že nebude potíž nějaký ten kousíček sehnat, pro mě i jako dárek našemu domovu…

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Reklama