Kámen pietersit jsem objevila až ve chvíli, kdy už jsem měla dárky zabalené. Přesto ale bude ještě spousta dalších příležitostí pietersit zapojit do svého života i života svých blízkých…


Foto: Shutterstock

Tento nerost jako obvykle je kamenem skýtající mnohá překvapení. Je to krystal, který vypráví další pohádkový příběh plný kouzel a magie, pro ty z nás, kteří mají mysl otevřenou a naladěnou na podobné frekvence.

Pietersit z pozice esoterických pramenů je kámen bouří, jelikož jeho účinky bývají přirovnávány k síle živlů, které jsou stejně bouřlivé.

Mnohé prameny uvádějí, že tento magický nerost v sobě dokonce nese klíč ke království nebeskému. Mezi jeho skryté schopnosti patří propojování každodenního vědomí s vědomím duchovním.

Tomu, kdo se s ním spojí, pomáhá zbavovat se závislostí na vírách a omezeních, které jim vnucují ostatní.

Foto: Shutterstock

Vyzařování pietersitu působí při pocitech osamění a při potížích navazovat přátelství, funguje při odstraňování psychických bloků a čištění aury. Esotericky ladění lidé pietersit používají i při rušení negativního působení z vnějšího prostředí, je nám ku pomoci při hledání pravdy, uvolňování emocí a vyjadřování nepříjemných pocitů. Při těchto magických procesech nám dodává pozitivní energii, ukazuje nám cestu, která je v nynějším životě pro nás ta nejlepší, nabízí nám pro nás ten správný směr, který nás vede do oblastí, ve kterých dokážeme nalézt uplatnění.

Kámen bouří dále dodává velkou dávku odvahy, sebevědomí a osobní síly, je skvělý jako amulet při řešení emočně vypjatých hádek a konfliktů…

Foto: Shutterstock

Na fyzické rovině je léčiteli doporučen při hormonálních potížích, pro regulaci metabolismu, může ovlivnit kladně krevní tlak, růst a pohlavní život. Pozitivně pomáhá ovlivňovat rovnováhu žláz s vnitřní sekrecí a taktéž funguje při nemocech z vyčerpání.

Nerost pietersit svému nositeli připomíná, že každý jsme duchovní bytostí, která se v tomto čase nachází na své pozemské pouti v lidské podobě. Pokud se s ním rozhodnete pracovat, svým zářením povzbuzuje činnost třetího oka a šišinky.

Pokud by záleželo na mém názoru, je pietersit skvělá pomůcka pro meditace, podle serveru Kouzelné kameny vytváří cestu pro intuici, zajišťuje duchovní vize a předpovědi, je dobré tento kámen mít při sobě, pokud se rozhodnete léčit minulé životy, a v případě, že chcete odstranit nerovnováhu způsobenou tím, že nežijete svou vlastní pravdu.

O tomto kameni si také přečtěte: 

Krystal cerusit pomáhá při při závislostech a depresích

Reklama